Send to friend

This ad is not active. Ad application not possible.

Zidar (m/ž)

This job ad is provided by PosLovac, mobile app for jobseekers.

Osijek

Application deadline:

  • Gradnja d.o.o. Osijek

Job description

GRADNJA d.o.o. Osijek raspisuje natječaj za zasnivanje radnog odnosa za radno mjesto:

Zidar (m/ž).

Opis posla:
- zidanje temelja, zidova i drugih konstrukcija od cigle, kamena i sličnih materijala
- stalno nadziranje kvalitete napravljenoga

Što nudimo:
- ugovor o radu na neodređeno vrijeme
- redovita i stimulativna primanja
- puno radno vrijeme
- rad u ugodnom i dinamičnom okruženju
- rad na području Osijeka i Osječko-baranjske županije

Uvjeti:
- završena srednja škola za tesara ili završeno stručno osposobljavanje za tesara
- odgovornost, predanost, preciznost, točnost i korektnost u obavljanju radnih zadataka

Other

Education Recommendations

    USPOREDITE SVOJU PLAĆU

    Prosječna plaća u kategoriji
    Crafts and Manufacturing iznosi 829,61 EUR (6.250,69 kuna).