+1
Pošalji prijatelju
Press centar Partneri Objava oglasa Marketing | English
Nemaš korisnički račun? Registriraj se! | Zaboravljena lozinka

Ovaj oglas nije aktivan. Prijava na njega nije moguća.

Konzultant za implementaciju Business Intelligence / Data Warehouse projekata (pripravnik) (m/ž) - Zagreb

Rok prijave: 26.03.2012.Poslodavac može zatvoriti oglas i prije isteka roka za prijavu, ukoliko primi zadovoljavajući broj prijava ili među pristiglim prijavama pronađe odgovarajućeg kandidata za objavljenu poziciju.
  • Poslodavac: Alfatec Group d.o.o.

Opis posla

Konzultant (m/ž) za implementaciju Business Intelligence/Data Warehouse projekata izrađuje snimku stanja i potreba klijenata, sudjeluje u izradi funkcionalne specifikacije, dizajnu modela, procjeni resursa i roka izvedbe projekta, razvoju, instalaciji i implementaciji softverskih rješenja, testiranju i puštanju u rad sustava, edukaciji korisnika i kreiranju potrebne projektne dokumentacije, uputa za administriranje i održavanje sustava.

Uvjeti

- VSS (FER, PMF, FOI )
- poznavanje relacijskih baza podataka (Oracle,MSSQL, Informix, DB2,... )
- poželjno prethodno radno iskustvo
- poželjno poznavanje nekog od BI / DW softverskih proizvoda (SAP Business Objects, IBM Cognos, Oracle, Microsoft, SAS, Microstrategy itd.)
- sklonost timskom radu
- spremnost na putovanja i rad na projektima u regiji
- visoka razina inicijative i samoodgovornosti
- kooperativnost, komunikativnost
- sposobnost donošenja odluka sukladno ovlastima
- želja za kontinuiranom edukacijom i usavršavanjem

Stručna sprema:
Visoka stručna sprema
Vozačka dozvola:
B

Što nudimo

- rad na BI, DW, CPM projektima
- ugodna radna okolina
- mogućnost proširenje znanja i vlastitog razvoja kroz primjenu vrhunskih BI tehnologija
- mogućnost napredovanja

Vrsta zaposlenja:
Stalni radni odnos

Ostale informacije

Kategorije:
IT, telekomunikacije
Županija rada:
Zagreb i zagrebačka
Prijavi se na oglas

Prosječna plaća u kategoriji
IT, telekomunikacije iznosi 6.747,2 kuna.

Mislite da ste plaćeni premalo? Provjerite prosjek za svoje zanimanje!