+1
Pošalji prijatelju
Press centar Partneri Objava oglasa Marketing | English
Nemaš korisnički račun? Registriraj se! | Zaboravljena lozinka

Ovaj oglas nije aktivan. Prijava na njega nije moguća.

Student/ica za rad u USA - USA

Ovaj natječaj je završen
  • Poslodavac: CCUSA d.o.o.

Opis posla

Sezonski ljetni rad u trajanju do max 4 mjeseca u zabavnim i /ili nacionalnim parkovima, turističkim kompleksima, hotelima, restoranima, barovima ili po želji diljem USA. Poslovi su isključivo za studente!

Uvjeti

PRIMAMO ISKLJUČIVO ON-LINE PRIJAVE NA www.ccusa.com
- obavezan studentski status (redovan ili vanredan)
- poznavanje engleskog jezika u govoru i pismu
- hrvatsko državljanstvo
- želja za radom
- skolonost avanturi i putovanju

Stručna sprema:
Srednja stručna sprema
Jezici:
Engleski (izvrsno)

Što nudimo

- obogaćivanje CV-a
- usavršavanje engleskog jezika
- mogućnost napredovanja
- sloboda kretanja i odabira posla
- putovanje diljem USA

Vrsta zaposlenja:
Sezonski, Studentski ugovor
Prijavi se na oglas

Prosječna plaća u kategoriji
Turizam i ugostiteljstvo iznosi 4.175,78 kuna.

Kreni

Potraži odgovor na pitanje: Kolika je plaća?