+1
Pošalji prijatelju
Press centar Partneri Objava oglasa Marketing | English
Nemaš korisnički račun? Registriraj se! | Zaboravljena lozinka

Ovaj oglas nije aktivan. Prijava na njega nije moguća.

Volonter za rad u azilu (m/ž) - Zaprešić

Rok prijave: 27.07.2012.Poslodavac može zatvoriti oglas i prije isteka roka za prijavu, ukoliko primi zadovoljavajući broj prijava ili među pristiglim prijavama pronađe odgovarajućeg kandidata za objavljenu poziciju.
  • Poslodavac: Udruga za zaštitu životinja Zagrebačke županije Šapica

Opis posla

Rad sa životinjama u skloništu za životinje i na privremenom smještaju: priprema hrane i hranjenje, češljanje, pranje, šetanje. Čišćenje prostora i prostorija skloništa. Ostali pomoćni poslovi u i oko objekata azila. Oglašavanje za potrebe udomljavanja. Prijevoz životinja.

Uvjeti

- punoljetna osoba, zdrava (bez alergija na životinjsku dlaku, pelud, ambroziju i prašinu)
- obavezno - ljubav prema životinjama

Što nudimo

Vrsta zaposlenja:
Volontiranje

Ostale informacije

Kategorije:
Ostalo
Državna služba i neprofitne organizacije
Županija rada:
Zagreb i zagrebačka
Prijavi se na oglas

Prosječna plaća u kategoriji
Državna služba i neprofitne organizacije iznosi 5.667,42 kuna.