+1
Pošalji prijatelju
Press centar Partneri Objava oglasa Marketing | English
Nemaš korisnički račun? Registriraj se! | Zaboravljena lozinka

Ovaj oglas nije aktivan. Prijava na njega nije moguća.

Diplomirani inženjer građevinarstva - član Komore (m/ž) - Zagreb

Rok prijave: 19.07.2012.Poslodavac može zatvoriti oglas i prije isteka roka za prijavu, ukoliko primi zadovoljavajući broj prijava ili među pristiglim prijavama pronađe odgovarajućeg kandidata za objavljenu poziciju.
  • Poslodavac: CSS d.o.o.

CSS d.o.o. je tvrtka koja se bavi ispitivanjem i certificiranjem građevnih proizvoda, te kontrolom kvalitete izvedenih radova na gradilištima širom Republike Hrvatske.
Više informacija možete naći na našoj web stranici www.css.hr .

Opis posla

Tvrtka CSS d.o.o. za ispitivanje svojstava građevinskih materijala traži mušku ili žensku osobu za provedbu tehnološkog i stručnog nadzora nad izvođenjem građevinskih radova na području cijele Hrvatske. Tražimo stručnu, odgovornu i marljivu osobu sklonu radu s ljudima i usavršavanju znanja. Nudimo ugodno i stabilno radno okružje uz stalno zaposlenje i redovita i atraktivna primanja.

Uvjeti

- diplomirani inženjer građevinarstva s položenim stručnim ispitom, član HKIG
- obavezno znanje Office-a
- radno iskustvo u tehnološkom ili stručnom nadzoru nad izvođenjem građevinskih radova
- poželjno je znanje AutoCad-a, Matlaba, Maxime, baza podataka i rad u Linuxu
- u prijavi obavezno dostaviti životopis

Stručna sprema:
Visoka stručna sprema
Potrebne godine iskustva:
5
Jezici:
Engleski (napredno)
Vozačka dozvola:
B

Što nudimo

- ugodno i stabilno radno okruženje
- redovita primanja
- stalni radni odnos
- dodatna edukacija
- službeni automobil i mobitel

Vrsta zaposlenja:
Stalni radni odnos

Ostale informacije

Kategorije:
Graditeljstvo, geodezija, geologija
Županija rada:
Zagreb i zagrebačka
Prijavi se na oglas

Prosječna plaća u kategoriji
Graditeljstvo, geodezija, geologija iznosi 5.527,76 kuna.

Mislite da ste plaćeni premalo? Provjerite prosjek za svoje zanimanje!