Press centar Partneri Profili poslodavaca Objava oglasa Marketing | English
Nemaš korisnički račun? Registriraj se! | Zaboravljena lozinka

Ovaj oglas nije aktivan. Prijava na njega nije moguća.

Prodajni predstavnik (m/ž) - Zagreb

Rok prijave: 22.10.2012.Poslodavac može zatvoriti oglas i prije isteka roka za prijavu, ukoliko primi zadovoljavajući broj prijava ili među pristiglim prijavama pronađe odgovarajućeg kandidata za objavljenu poziciju.

Manpower Group svjetski je lider u području zapošljavanja kroz osiguravanje usluga upravljanja radnom snagom i rješenja za klijente te pomoć ljudima u razvoju karijera s ciljem razumijevanja potreba i klijenata i kandidata u promjenjivom svijetu rada. Manpower Hrvatska za Klijenta, uspješnu internacionalnu kompaniju u području direktne prodaje i telemarketinga, traži veći broj komunikativnih i ambicioznih osoba za radno mjesto:

PRODAJNI PREDSTAVNIK (m/ž)

Opis posla:

  • Prodaja Iskon ili HT usluga
  • Posao se obavlja na terenu bez prethodne najave korisniku
  • Pronalaženje potencijalnih kupaca od "vrata do vrata"
  • Na teren se odlazi prema prethodno dogovorenom rasporedu
  • Radno vrijeme je uglavnom u poslijepodnevnim satima
  • Prezentacija prodajnih artikala
  • Briga o zadovoljstvu kupaca

Pogodnosti:

  • Stalna primanja uz stimulativni dodatak
  • Ugodno radno okruženje u timu
  • Službeni mobitel, službeni automobil za svaki tim (plaćeni troškovi goriva za odlazak na teren)
  • Stimulativni dio plaće vezan na broj odrađenih ugovora s klijentima
  • Edukacija i trening u trajanju od 14 dana

Uvjeti:

  • Izrazito izražene komunikacijske sposobnosti i prikladan opći dojam
  • Vještina motiviranja potencijalnog kupca
  • Stručna sprema nije uvjet (poželjna srednja stručna sprema, trgovačkog smjera ili srodno)
  • Poželjno radno iskustvo u prodaji ili uslužnim djelatnostima
  • Osnovna informatička pismenost, spremnost na učenje i timski rad te poštivanje nadređenih
  • Vozačka dozvola - poželjno, nije uvjet

Ako ste kandidat koji sebe prepoznaje na opisanom radnom mjestu prijavite se na:

 link za prijavu.

Manpower savjetovanje d.o.o. Preradovićeva 22, 10 000 Zagreb; tel: 01/48.54.698; fax: 01/48.54.689 Na osnovu rješenja Ministarstva gospodarstva, rada i poduzetništva, KLASA: 102-02/09-04/26, društvo je evidentirano u Knjigu evidencije Agencija za posredovanje pri zapošljavanju.

Prijavi se na oglas

Prosječna plaća u kategoriji
Prodaja (Trgovina) iznosi 3.260,95 kuna.