+1
Pošalji prijatelju
Press centar Partneri Objava oglasa Marketing | English
Nemaš korisnički račun? Registriraj se! | Zaboravljena lozinka

Ovaj oglas nije aktivan. Prijava na njega nije moguća.

Voditelj odjela vrta (m/ž) - Split

Rok prijave: 16.09.2012.Poslodavac može zatvoriti oglas i prije isteka roka za prijavu, ukoliko primi zadovoljavajući broj prijava ili među pristiglim prijavama pronađe odgovarajućeg kandidata za objavljenu poziciju.

Za potrebe našeg klijenta tražimo motiviranu, odgovornu i stručnu osobu na poziciji:

Voditelj odjela vrta
Mjesto rada: SPLIT

Opis radnog mjesta:

  • Planiranje rada zaposlenika i organizacija odjela u skladu s poslovnim potrebama
  • Zapošljavanje radnika, obuka, razvoj i procjena prodajnih vještina
  • Implementacija i kontrola prodajnih aktivnosti u suradnji sa svojim timom
  • Naručivanje i prodaja prodajnog asortimana (proizvodi za uređenje vrta, oprema za vrt, kućno bilje, balkonsko bilje, vrtno bilje i sadnice, vrtni namještaj, roštilj i drugo)
  • Planiranje, organiziranje i provođenje prodajnih aktivnosti sa svojim timom
  • Istraživanje i analiza cijena na tržištu te izrada izvješća
  • Upravljanje profitabilnošću svog odjela
  • Odgovornost za realizaciju postavljenih prodajnih ciljeva
  • Analiza prodajnih rezultata
  • Aktivno sudjelovanje u kreiranju prodajne i marketinške strategije
  • Briga o zadovoljstvu kupaca i izgledu prodajnog prostora

Uvjeti:

  • Srednja stručna sprema (poželjan je poljoprivredni ili trgovački smjer)
  • Radno iskustvo na istim ili sličnim poslovima od +4 godine
  • Iskustvo u prodaji te održavanju sobnih i vanjskih biljaka; asortimana vrtnih strojeva i alata; asortimana vrtnog namještaja, roštilja i vrtne dekoracije
  • Dobro poznavanje rada na računalu (posebno Microsoft Office paketa)
  • Orijentiranost prema kupcu i posjedovanje prodajnih vještina
  • Organiziranost, odgovornost, komunikativnost i spremnost na dodatnu edukaciju
  • Predanost i točnost u obavljanju svakodnevnih zadataka
  • Sklonost timskom radu
  • Poznavanje engleskog jezika je prednost

Nudimo Vam rad u ugodnom okruženju uz kontinuirano usavršavanje i mogućnost napredovanja.

Ukoliko ste zainteresirani pozivamo Vas da svoje motivacijsko pismo i životopis dostavite najkasnije do 16. rujna 2012. na sljedeći link:

LINK ZA PRIJAVU

Sve ponude bit će razmotrene a kontaktirat ćemo samo one kandidate koji uđu u uži izbor.

Poslodavac: MojPosao za klijentaIdentitet poslodavca je zaštićen zbog tržišnih razloga. Kandidati koji zadovoljavaju uvjete će, nakon prijave na oglas, dobiti povratnu informaciju od samog poslodavca. Identitet poslodavca u ovom slučaju nije moguće saznati na drugačiji način.

Prijavi se na oglas

Prosječna plaća u kategoriji
Prodaja (Trgovina) iznosi 4.701,29 kuna.