Press centar Partneri Profili poslodavaca Objava oglasa Marketing | English
Nemaš korisnički račun? Registriraj se! | Zaboravljena lozinka

Ovaj oglas nije aktivan. Prijava na njega nije moguća.

Skladištar (m/ž) - Varaždin

Rok prijave: 24.09.2012.Poslodavac može zatvoriti oglas i prije isteka roka za prijavu, ukoliko primi zadovoljavajući broj prijava ili među pristiglim prijavama pronađe odgovarajućeg kandidata za objavljenu poziciju.
  • Poslodavac: KJG d.o.o.

Firma posluje od 1993 godine u Slovačkoj s tim da od 2003. godine posluje poslovnica u Varaždinu. Osnovna djelatnost firme je građevinska limarija. Poslovanjem u svojoj branši firma K&J&G je postala prepoznatljiv brand kako kod nas tako i u Europi. Više o nama, ponudi, uslugama koje kao firma nudimo možete vidjet na www.kjg.sk

Opis posla

Tražimo odgovornu osobu na radno mjesto skladištara (m/ž).

Opis posla:
- samostalno izdavanje robe iz skladišta
- rad na elektronsko-limarskoj savijačici
- utovar i istovar robe
- vođenje skladišta po vrstama i grupi artikla
- rad na viličaru

Uvjeti

- komunikativnost, ugodan nastup
- smisao ka timskom radu
- 100 % predanost radu
- dosljednost i točnost
- manualne sposobnosti, tehnički način razmišljanja
- odgovornost, prilagodljivost, samostalnost, povjerljivost
- da nije kažnjavan

Ako zadovoljavate naše kriterije ne propustite priliku, pošaljite životopis putem linka za prijavu. Najkasnije 30 dana od zaprimljene zamolbe i životopisa bit ćete pozvani na osobni razgovor ili pismeno obaviješteni da niste primljeni na radno mjesto, nakon konzultacija i ocjene životopisa sa osobom zaduženu za personalistiku.

Stručna sprema:
Srednja stručna sprema
Vozačka dozvola:
B

Što nudimo

Mogućnost stalnog radnog odnosa, profesionalnog i osobnog usavršavanja, zaposlenje u prijatnom kolektivu u uspješnoj i dinamičnoj slovačkoj firmi u razvoju. Dobra i redovna plaća. Mogućnost obuke u centrali firme u republici Slovačkoj.

Vrsta zaposlenja:
Stalni radni odnos

Ostale informacije

Kategorije:
Skladištenje i logistika
Županija rada:
Varaždinska
Prijavi se na oglas

Prosječna plaća u kategoriji
Skladištenje i logistika iznosi 3.723,18 kuna.