Press centar Partneri Objava oglasa Marketing | English
Nemaš korisnički račun? Registriraj se! | Zaboravljena lozinka

Ovaj oglas nije aktivan. Prijava na njega nije moguća.

Komercijalist - pripravnik (m/ž) - Zagreb, Osijek, Slavonski Brod, Zadar, Varaždin, Rijeka, Pazin, Karlovac

Rok prijave: 16.09.2012.Poslodavac može zatvoriti oglas i prije isteka roka za prijavu, ukoliko primi zadovoljavajući broj prijava ili među pristiglim prijavama pronađe odgovarajućeg kandidata za objavljenu poziciju.
  • Poslodavac: Auto Hrvatska d.d.

AUTO HRVATSKA D.D., kao matica i osnivač, upravlja sustavom trgovačkih društava u potpunom vlasništvu pod zajedničkim nazivom Poslovna grupa Auto Hrvatska, putem kojih obavlja trgovačku djelatnost specijalizirane prodaje gospodarskih i osobnih vozila, rezervnih dijelova, auto opreme, guma, alata i servisne opreme, te organizira i obavlja servisnu djelatnost.

Opis posla

Za dio članica Poslovne grupe AUTO HRVATSKA (AUTO HRVATSKA DIJELOVI D.O.O., AUTO HRVATSKA PRODAJNO SERVISNI CENTRI D.O.O., MAN IMPORTER HRVATSKA D.O.O. i AUTO HRVATSKA AUTOMOBILI D.O.O.), u skladu s ostvarenim i planiranim razvojem poslova tražimo više marljivih, motiviranih i okretnih osoba (m/ž) za poslove pripravnika za radna mjesta:

Komercijalist - pripravnik (m/ž).

Radna mjesta: prodaja osobnih vozila (Zagreb, Karlovac, Zadar), prodaja rezervnih dijelova (Zagreb, Zadar, Osijek), prodaja gospodarskih vozila (Zagreb, Rijeka, Pazin, Slavonski Brod, Varaždin).

Uvjeti

- VSS ili VŠS - ekonomskog ili tehničkog smjera (strojarstvo, elektrotehnika)
- bez radnog iskustva
- afinitet za autobranšu, poznavanje autodijelova
- otvorenost, komunikativnost, okretnost, inicijativa, susretljivost
- napredna upotreba računala
- aktivno znanje engleskog ili njemačkog jezika
- vozačka dozvola B kategorije

Vaše motivacijsko pismo i životopis očekujemo u roku 8 dana od objave natječaja direktno prijavom na naš oglas na stranici www.moj-posao.hr.

Stručna sprema:
Magistar struke, Sveučilišni prvostupnik, Viša stručna sprema, Visoka stručna sprema
Vozačka dozvola:
B

Što nudimo

Izabranim osobama nudimo:
- stručno osposobljavanje uz rad bez zasnivanja radnog odnosa (NPPZ/2012) na period od 12 mjeseci
- mogućnost učenja u modernom i poslovno pokretljivom okruženju
- mogućnost zasnivanja radnog odnosa nakon uspješno završenog osposobljavanja

Vrsta zaposlenja:
Na određeno vrijeme, Stalni radni odnos

Ostale informacije

Kategorije:
Prodaja (Trgovina)
Županija rada:
Zagreb i zagrebačka
Karlovačka
Varaždinska
Primorsko-goranska
Brodsko-posavska
Zadarska
Osječko-baranjska
Istarska
Prijavi se na oglas

Prosječna plaća u kategoriji
Prodaja (Trgovina) iznosi 4.701,29 kuna.