+1
Pošalji prijatelju
Press centar Partneri Objava oglasa Marketing | English
Nemaš korisnički račun? Registriraj se! | Zaboravljena lozinka

Ovaj oglas nije aktivan. Prijava na njega nije moguća.

Suradnik u servisu (m/ž) - Zadar

Rok prijave: 18.09.2012.Poslodavac može zatvoriti oglas i prije isteka roka za prijavu, ukoliko primi zadovoljavajući broj prijava ili među pristiglim prijavama pronađe odgovarajućeg kandidata za objavljenu poziciju.
  • Poslodavac: Auto Hrvatska Prodajno servisni centri d.o.o.

AUTO HRVATSKA PRODAJNO SERVISNI CENTRI d.o.o. okuplja vlastite prodajno servisne centre u Zagrebu, Varaždinu, Karlovcu, Splitu, Zadru, Slavonskom Brodu, Osijeku, Rijeci i Pazinu. U okviru prodajno servisnih centara obavlja se prodaja novih i rabljenih gospodarskih vozila i rezervnih dijelova, kao i održavanje gospodarskih vozila.

Opis posla

U skladu s trenutnim potrebama tražimo marljivu, stručnu i okretnu osobu (m/ž) za radno mjesto u Zadru:

Suradnik u servisu (m/ž)

Uvjeti

- SSS ili VŠS - tehničkog smjera
- kraće radno iskustvo ili bez prethodnog radnog iskustva
- poželjno poznavanje vozila i dijelova
- napredna upotreba računala
- aktivno znanje njemačkog ili engleskog jezika
- vozačka dozvola B kategorije

Stručna sprema:
Srednja stručna sprema, Viša stručna sprema
Vozačka dozvola:
B

Što nudimo

Izabranim osobama nudimo rad u modernom i poslovno pokretljivom okruženju, mogućnost stalnog osobnog usavršavanja i primjerne uvjete.

Vrsta zaposlenja:
Na određeno vrijeme, Stalni radni odnos

Ostale informacije

Kategorije:
Instalacije, održavanje i popravci
Županija rada:
Zadarska
Prijavi se na oglas

Prosječna plaća u kategoriji
Instalacije, održavanje i popravci iznosi 4.435,28 kuna.

Saznajte koliku plaću dobivaju drugi za posao koji i vi radite