+1
Pošalji prijatelju
Press centar Partneri Objava oglasa Marketing | English
Nemaš korisnički račun? Registriraj se! | Zaboravljena lozinka

Ovaj oglas nije aktivan. Prijava na njega nije moguća.

Student za rad u Retention timu u CRM Odjelu (m/ž) - Zagreb

Rok prijave: 22.09.2012.Poslodavac može zatvoriti oglas i prije isteka roka za prijavu, ukoliko primi zadovoljavajući broj prijava ili među pristiglim prijavama pronađe odgovarajućeg kandidata za objavljenu poziciju.
  • Poslodavac: B.net Hrvatska d.o.o.

B.net Hrvatska d.o.o. treći hrvatski telekom operator, koji nudi usluge kabelske televizije, širokopojasnog interneta i fiksne telefonije, traži studente redovitih studija za rad u Odjelu za upravljanje odnosima s korisnicima.

Opis posla

Posao se sastoji od komunikacije sa postojećim korisnicima, davanja informacija o uslugama te ugovaranja usluga u cilju zadržavanja korisnika i povećavanju lojalnosti korisnika.

Uvjeti

- obavezno reguliran status redovnog studenta još minimalno 2 godine
- spremnost na rad u smjenama između 8 i 21 sat, 3-4 dana u tjednu
- mogućnost rada tijekom cijele kalendarske godine
- jasno izražavanje u govoru i pismu
- razvijene komunikacijske vještine
- razvijene osnovne prodajne vještine
- kreativnost, motiviranost
- spremnost na timski rad
- napredno poznavanje engleskog jezika
- iskustvo rada u sličnim poslovima smatrati će se prednošću

Ako ste redoviti student urednog i pristojnog izgleda, dinamičan, komunikativan, ljubazan i strpljiv, sa željom za daljnjim unapređenjem svojih vještina i znanja, koji je spreman na učenje i nove izazove te koji je uporan i predan u postizanju zadanih poslovnih ciljeva - prijavite se!

Stručna sprema:
Srednja stručna sprema
Jezici:
Engleski (napredno)
Vještine:
Word, Excel, Outlook, Internet

Što nudimo

- edukaciju i usavršavanje
- rad u mladom i ambicioznom timu
- bogato iskustvo

Vrsta zaposlenja:
Studentski ugovor

Ostale informacije

Kategorije:
IT, telekomunikacije
Prodaja (Trgovina)
Županija rada:
Zagreb i zagrebačka
Prijavi se na oglas

Prosječna plaća u kategoriji
Prodaja (Trgovina) iznosi 4.701,29 kuna.