+1
Pošalji prijatelju
Press centar Partneri Objava oglasa Marketing | English
Nemaš korisnički račun? Registriraj se! | Zaboravljena lozinka

Ovaj oglas nije aktivan. Prijava na njega nije moguća.

Voditelj računovodstva (stalni radni odnos) (m/ž) - Zagreb

Rok prijave: 28.09.2012.Poslodavac može zatvoriti oglas i prije isteka roka za prijavu, ukoliko primi zadovoljavajući broj prijava ili među pristiglim prijavama pronađe odgovarajućeg kandidata za objavljenu poziciju.
  • Poslodavac: Eurocomputer Systems d.o.o.

EUROCOMPUTER SYSTEMS d.o.o. jedan je od vodećih sistemskih integratora u Hrvatskoj. Tvrtka je utemeljena 1991. godine, a do danas su postignuti značajni poslovni uspjesi koji ECS svrstavaju u sam vrh hrvatskih informatičkih tvrtki.

Opis posla

Samostalno vođenje kompletnog računovodstva društva uključujući izradu završnog računa.

Opis posla:
- unos podataka u poslovni sustav ( prednost poznavanje Navisiona )
- izrada mjesečnih obrazaca ( obračun PDV-a, doprinosa, članarina i statističkih izvještaja)
- redovita usklađivanja svih analitičkih evidencija sa glavnom knjigom
- izrada godišnjih i kvartalnih financijskih izvješća
- obračun plaća
- praćenje svih računovodstvenih, poreznih i drugih propisa iz područja rada

Uvjeti

- završeni Ekonomski fakultet - smjer Računovodstvo
- minimalno 5 godina iskustva na navedenim poslovima
- razvijene organizacijske sposobnosti i efikasno upravljanje vremenom
- točnost i sistematičnost u izvršenju radnih zadataka
- poznavanje MS Office
- poznavanje engleskog jezika

Prednost:
- prednost kod odabira imat će kreativne i poduzetne osobe sa iskustvom u poslovnom sustavu Navision.

Molbe kandidata koji ne zadovoljavaju tražene uvjete neće se razmatrati.

Vaše životopise sa naznakom „ Za Natječaj“ molimo poslati putem linka za prijavu ili poštom na adresu Zagreb, Maksimirska 120, najkasnije u roku 10 dana od datuma objavljivanja Natječaja

Jezici:
Engleski (napredno)
Vozačka dozvola:
B

Što nudimo

Vrsta zaposlenja:
Stalni radni odnos
Prijavi se na oglas

Prosječna plaća u kategoriji
Administrativna zanimanja iznosi 4.508,534 kuna.

Saznajte koliku plaću dobivaju drugi za posao koji i vi radite