+1
Pošalji prijatelju
Press centar Partneri Objava oglasa Marketing | English
Nemaš korisnički račun? Registriraj se! | Zaboravljena lozinka

Ovaj oglas nije aktivan. Prijava na njega nije moguća.

Pripravnik u Sektoru razvoja i upravljanja imovinom (m/ž) - Umag

Rok prijave: 27.09.2012.Poslodavac može zatvoriti oglas i prije isteka roka za prijavu, ukoliko primi zadovoljavajući broj prijava ili među pristiglim prijavama pronađe odgovarajućeg kandidata za objavljenu poziciju.
  • Poslodavac: Istraturist Umag d.d.

Istraturist je hrvatska kompanija sa više od 40 godina tradicije u pružanju turističkih usluga u hotelima, apartmanima i kampovima. Prepoznatljivost i uspješnost Istraturista rezultat su višegodišnje usmjerenosti vrhunskom turizmu.

Cilj je Društva neprestano unaprjeđivati kvalitetu naše usluge te aktivno doprinijeti procesu repozicioniranja Istre i Umaga u turističko odredište visoke kvalitete.

Nudimo mogućnost stjecanja prvog radnog iskustva u profesionalnom i stručnom međunarodnom okruženju, kroz zapošljavanje na određeno vrijeme do isteka pripravničkog ugovora (12 mjeseci) s mogućnošću stalnog zaposlenja nakon položenog pripravničkog ispita u Istraturistu.

Opis posla

- organiziranje i koordiniranje postupka realizacije projekta investicija, te investicijskog i tekućeg održavanja
- sudjelovanje u postupku re/kategorizacije objekata
- obrade zahtjeva ulaganja i otklanjanja nedostataka po zapisnicima re/kategoriziranja objekata
- obrada dokumentacije o tehničko-tehnološkoj opravdanosti investicijskog ulaganja
- sudjelovanje u izradi projekata iz poslovne domene s izradom projektnog zadatka te predlaganje idejnog rješenja korisniku
- sudjelovanje u izradi ocjene tehničke opravdanosti zahtjeva te natječajima za odabir projektanta ili izvođača radova
- kontrola opsega i kvalitete izvedenih radova i usluga uz kontrolu i ovjeru računa za obavljene radove i usluge
- izrada nacrta, troškovnika i specifikacija za radove iz poslovne domene
- pribavljanje potrebnih dozvola za obavljanje djelatnosti
- provjera izrađene projektne dokumentacije za radove za koje su potrebne dozvole i suglasnosti nadležnih upravnih tijela

Uvjeti

- VSS (VII stupanj obrazovanja tj. magistar struke prema bolonjskom sustavu)
- pripravnik – bez radnog iskustva u struci
- aktivno znanje engleskog jezika u govoru i pismu
- poželjno znanje talijanskog jezika
- aktivno korištenje Microsoft Office aplikacija
- aktivan vozač, B kategorija
- visoke analitičke sposobnosti
- izražene komunikacijske vještine
- sklonost ka timskom radu
- sposobnost koordiniranja i integriranja procedura i složenih radnih procesa
- samoinicijativnost i odgovornost u obavljanju radnih zadataka

Stručna sprema:
Magistar struke, Visoka stručna sprema
Jezici:
Engleski (napredno)
Vozačka dozvola:
B

Što nudimo

Zapošljavanje na određeno vrijeme do isteka pripravničkog ugovora (12 mjeseci) s mogućnošću stalnog zaposlenja nakon položenog pripravničkog ispita u Istraturistu.

Vrsta zaposlenja:
Na određeno vrijeme

Ostale informacije

Kategorije:
Graditeljstvo, geodezija, geologija
Turizam i ugostiteljstvo
Županija rada:
Istarska
Prijavi se na oglas

Prosječna plaća u kategoriji
Graditeljstvo, geodezija, geologija iznosi 5.527,76 kuna.

Saznajte koliku plaću dobivaju drugi za posao koji i vi radite