Press centar Partneri Profili poslodavaca Objava oglasa Marketing | English
Nemaš korisnički račun? Registriraj se! | Zaboravljena lozinka

Ovaj oglas nije aktivan. Prijava na njega nije moguća.

Pripravnik u Sektoru poslovnog razvoja (m/ž) - Umag

Rok prijave: 27.09.2012.
  • Poslodavac: Istraturist Umag d.d.

Istraturist je hrvatska kompanija sa više od 40 godina tradicije u pružanju turističkih usluga u hotelima, apartmanima i kampovima. Prepoznatljivost i uspješnost Istraturista rezultat su višegodišnje usmjerenosti vrhunskom turizmu.

Cilj je Društva neprestano unaprjeđivati kvalitetu naše usluge te aktivno doprinijeti procesu repozicioniranja Istre i Umaga u turističko odredište visoke kvalitete.

Nudimo mogućnost stjecanja prvog radnog iskustva u profesionalnom i stručnom međunarodnom okruženju, kroz zapošljavanje na određeno vrijeme do isteka pripravničkog ugovora (12 mjeseci) s mogućnošću stalnog zaposlenja nakon položenog pripravničkog ispita u Istraturistu.

Opis posla

Pripravnički zadaci vezani uz:
- sudjelovanje na definiranju i ugovaranju partnera za destinaciju (pružatelja turističkih doživljaja i usluga)
- obavljanje operativnih poslova vezano za suradnju s partnerima (najave, vaučeri, provizije i dr.)
- ažuriranje sadržaja u info i prodajnoj mreži novih proizvoda (objava i ažuriranje informacija i fotografija na web i mobilnim aplikacijama, interaktivnim informativnim panoima, info pultovima, brošurama i slično)
- praćenje i analiziranje aktivnosti partnera te predlaganje daljnjih akcija
- održavanje ažurne baze podataka ponuđača usluga na destinaciji
- analiziranje i procjena planova za provedbu novih projekata
- sudjelovanje u istraživanju i analiziranju potreba klijenata
- izrađivanje različitih izvještaja, procjena i projekcija

Uvjeti

- VŠS ili VSS ekonomskog ili hotelijersko-turističkog smjera (VI ili VII stupanj obrazovanja tj. bacc. ili mag. struke prema bolonjskom sustavu)
- pripravnik – bez radnog iskustva u struci
- aktivno znanje engleskog jezika u govoru i pismu
- izražene organizacijske vještine
- izvrsne komunikacijske vještine
- sklonost ka timskom radu
- kreativnost, dinamičnost, samoinicijativnost

Stručna sprema:
Magistar struke, Viša stručna sprema, Visoka stručna sprema
Jezici:
Engleski (napredno)

Što nudimo

Zapošljavanje na određeno vrijeme do isteka pripravničkog ugovora (12 mjeseci) s mogućnošću stalnog zaposlenja nakon položenog pripravničkog ispita u Istraturistu.

Vrsta zaposlenja:
Na određeno vrijeme

Ostale informacije

Kategorije:
Marketing, PR i mediji
Turizam i ugostiteljstvo
Županija rada:
Istarska
Prijavi se na oglas

Prosječna plaća u kategoriji
Turizam i ugostiteljstvo iznosi 3.783,23 kuna.