+1
Pošalji prijatelju

Ovaj oglas nije aktivan. Prijava na njega nije moguća.

Pripravnik za poslove analitičara u Sektoru operacija (m/ž)

Umag

Rok prijave:

  • Istraturist Umag d.d.

Opis posla

- analizu i praćenje ekonomskih rezultata, te predlaganje planova aktivnosti za njihovo unapređenje;
- izradu i praćenje planova aktivnosti objekata prema točkama poboljšanja u suradnji sa svim nositeljima aktivnosti
- sudjelovanje u izradi poslovnih planova za objekte, te analizu i praćenje ostvarenja budžeta po vrstama usluga, lokalima i objektima
- analizu i procjenu planova za provedbu novih projekata
- praćenje i prema potrebi prilagođavanje internih procedura rada
- izrađivanje različitih izvještaja i projekcija
- suradnju s Direktorom Operacija u ostalim aktivnostima Sektora

Uvjeti

- VSS (VII stupanj obrazovanja tj. magistar struke prema bolonjskom sustavu) – poželjno ekonomski ili hotelijersko-turistički smjer
- pripravnik – bez radnog iskustva u struci
- aktivno znanje engleskog jezika u govoru i pismu
- izvrsno poznavanje rada na računalu – MS Office (Word, Excel, PowerPoint, Access)
- izvrsne analitičke vještine
- izražene organizacijske vještine
- izvrsne komunikacijske vještine
- sklonost ka timskom radu
- kreativnost, dinamičnost, samoinicijativnost

Stručna sprema:

Visoka stručna sprema, Magistar struke

Jezici:

Engleski (napredno)

Vještine:

Word, Excel, Power Point

Što nudimo

Zapošljavanje na određeno vrijeme do isteka pripravničkog ugovora (12 mjeseci) s mogućnošću stalnog zaposlenja nakon položenog pripravničkog ispita u Istraturistu.

Vrsta zaposlenja:

Na određeno vrijeme

Ostale informacije

Prosječna plaća u kategoriji
Turizam i ugostiteljstvo iznosi 4.175,78 kuna.