+1
Pošalji prijatelju
Press centar Partneri Objava oglasa Marketing | English
Nemaš korisnički račun? Registriraj se! | Zaboravljena lozinka

Ovaj oglas nije aktivan. Prijava na njega nije moguća.

Pripravnik za poslove analitičara u Sektoru operacija (m/ž) - Umag

Rok prijave: 27.09.2012.Poslodavac može zatvoriti oglas i prije isteka roka za prijavu, ukoliko primi zadovoljavajući broj prijava ili među pristiglim prijavama pronađe odgovarajućeg kandidata za objavljenu poziciju.
  • Poslodavac: Istraturist Umag d.d.

Istraturist je hrvatska kompanija sa više od 40 godina tradicije u pružanju turističkih usluga u hotelima, apartmanima i kampovima. Prepoznatljivost i uspješnost Istraturista rezultat su višegodišnje usmjerenosti vrhunskom turizmu.

Cilj je Društva neprestano unaprjeđivati kvalitetu naše usluge te aktivno doprinijeti procesu repozicioniranja Istre i Umaga u turističko odredište visoke kvalitete.

Nudimo mogućnost stjecanja prvog radnog iskustva u profesionalnom i stručnom međunarodnom okruženju, kroz zapošljavanje na određeno vrijeme do isteka pripravničkog ugovora (12 mjeseci) s mogućnošću stalnog zaposlenja nakon položenog pripravničkog ispita u Istraturistu.

Opis posla

- analizu i praćenje ekonomskih rezultata, te predlaganje planova aktivnosti za njihovo unapređenje;
- izradu i praćenje planova aktivnosti objekata prema točkama poboljšanja u suradnji sa svim nositeljima aktivnosti
- sudjelovanje u izradi poslovnih planova za objekte, te analizu i praćenje ostvarenja budžeta po vrstama usluga, lokalima i objektima
- analizu i procjenu planova za provedbu novih projekata
- praćenje i prema potrebi prilagođavanje internih procedura rada
- izrađivanje različitih izvještaja i projekcija
- suradnju s Direktorom Operacija u ostalim aktivnostima Sektora

Uvjeti

- VSS (VII stupanj obrazovanja tj. magistar struke prema bolonjskom sustavu) – poželjno ekonomski ili hotelijersko-turistički smjer
- pripravnik – bez radnog iskustva u struci
- aktivno znanje engleskog jezika u govoru i pismu
- izvrsno poznavanje rada na računalu – MS Office (Word, Excel, PowerPoint, Access)
- izvrsne analitičke vještine
- izražene organizacijske vještine
- izvrsne komunikacijske vještine
- sklonost ka timskom radu
- kreativnost, dinamičnost, samoinicijativnost

Stručna sprema:
Magistar struke, Visoka stručna sprema
Jezici:
Engleski (napredno)
Vještine:
Word, Excel, Power Point

Što nudimo

Zapošljavanje na određeno vrijeme do isteka pripravničkog ugovora (12 mjeseci) s mogućnošću stalnog zaposlenja nakon položenog pripravničkog ispita u Istraturistu.

Vrsta zaposlenja:
Na određeno vrijeme

Ostale informacije

Kategorije:
Ekonomija, financije i računovodstvo
Turizam i ugostiteljstvo
Županija rada:
Istarska
Prijavi se na oglas

Prosječna plaća u kategoriji
Turizam i ugostiteljstvo iznosi 4.175,78 kuna.

Saznajte koliku plaću dobivaju drugi za posao koji i vi radite