+1
Pošalji prijatelju
Press centar Partneri Objava oglasa Marketing | English
Nemaš korisnički račun? Registriraj se! | Zaboravljena lozinka

Ovaj oglas nije aktivan. Prijava na njega nije moguća.

Stručni suradnik (m/ž) - Zagreb

Rok prijave: 25.09.2012.Poslodavac može zatvoriti oglas i prije isteka roka za prijavu, ukoliko primi zadovoljavajući broj prijava ili među pristiglim prijavama pronađe odgovarajućeg kandidata za objavljenu poziciju.
  • Poslodavac: Lentismed d.o.o.

Poslovna filozofija Lentismeda počiva na konceptu “unaprijedimo život” kroz razvoj medicinskih pomagala i usluga kao odgovor na izazove s kojima se suočavaju naši korisnici. Vjerujemo da i na najzahtjevniji problem postoji način njegova rješavanja ili ublažavanja njegovih posljedica.

Opis posla

Idealni kandidat je usmjeren na potrebe korisnika s uvijek prisutnom željom kako im pomoći unaprijediti život na najbolji mogući način. Svojim prijateljskim pristupom, stručnošću ostvaruje povjerenje i dugoročni odnos s klijentom.

Motiviran je željom kako učiniti ovaj svijet boljim nesebičnim dijeljenjem stečenih iskustva i znanjem ostvarenim kontinuiranim učenjem te vlastitim razvojem i usavršavanjem.

U svojem neuspjehu vidi priliku za učenjem i ispitivanju vlastitih stavova i vrijednosti. Odgovoran je prema prihvaćenim zadacima i zna upravljati svojim vremenom.

Uvjeti

- diploma prvostupnika (baccalaurea) sestrinstva
- diploma doktora medicine
- diploma Mr. Pharm
- položeni stručni ispit
- osnove rada na računalu

Ukoliko se prepoznajete u opisu idealnog kandidata za navedeno radno mjesta molimo Vas da nam pošaljete svoje pismo motivacije i životopis. Kontaktirati će se samo oni kandidati koji ispunjavaju uvjete natječaja.

Stručna sprema:
Srednja stručna sprema, Viša stručna sprema, Visoka stručna sprema
Potrebne godine iskustva:
3-5
Jezici:
Engleski (napredno)
Vozačka dozvola:
B
Vještine:
Word, Excel, Power Point, Internet

Što nudimo

- ostvarivanje vlastitih potencijala
- službeni automobil
- stručno usavršavanje

Vrsta zaposlenja:
Stalni radni odnos
Napomena:
Podržavamo zapošljavanje osoba s invaliditetom

Ostale informacije

Kategorije:
Farmaceutika i biotehnologija
Zdravstvo, socijalni rad
Županija rada:
Zagreb i zagrebačka
Prijavi se na oglas

Prosječna plaća u kategoriji
Zdravstvo, socijalni rad iznosi 5.814,99 kuna.

Saznajte koliku plaću dobivaju drugi za posao koji i vi radite