+1
Pošalji prijatelju
Press centar Partneri Objava oglasa Marketing | English
Nemaš korisnički račun? Registriraj se! | Zaboravljena lozinka

Ovaj oglas nije aktivan. Prijava na njega nije moguća.

Viši specijalist u Odjelu za financijsku podršku kroz jamstva (m/ž) - Zagreb

Rok prijave: 26.09.2012.Poslodavac može zatvoriti oglas i prije isteka roka za prijavu, ukoliko primi zadovoljavajući broj prijava ili među pristiglim prijavama pronađe odgovarajućeg kandidata za objavljenu poziciju.
  • Poslodavac: HAMAG INVEST

Opis posla

Hrvatska agencija za malo gospodarstvo i investicije je razvojna agencija čiji je osnovni cilj poticanje malog gospodarstva. Izdavanjem jamstava, provođenjem projekata bespovratnih potpora, razvojnim projektima i poticanjem investicija HAMAG INVEST potiče, razvija i daje podršku subjektima malog gospodarstva.

Odjel za financijsku podršku kroz jamstva cilj ostvaruje putem izdavanja jamstava kojima se omogućuje lakša realizacija kreditnog plasmana za najkvalitetnije projekte. U svrhu proširenja poslovanja Odjela za financijsku podršku kroz jamstva tražimo

Višeg specijalista u Odjelu za financijsku podršku kroz jamstva (m/ž)

Poslovne aktivnosti:
- samostalno analiziranje financijskih izvješća i projekata u svrhu odobravanja jamstava te određivanje klase kreditnog rizika sukladno propisanoj metodologiji za procjenu rizika
- samostalno istraživanje i pripremanje dostupnih informacija o klijentima
- samostalno predlaganje inovacija za poboljšanje tehnike analize
- samostalna suradnja s kreditnim referentima banaka
- sudjelovanje u izradi metodologije za upravljanje rizicima
- sudjelovanje u izradi strukture izvještavanja za pojedine vrste rizika
- suradnja s drugim organizacijskim jedinicama na izgradnji sustava za upravljanje rizicima
- samostalna izrada izvješća (mjesečne statistike, kvartalna, polugodišnja i godišnja izvješća)
- pripremanje i potpisivanje odluka o odobrenju ili odbijanju zahtjeva za jamstvo

Uvjeti

Kvalifikacije:
- VSS ekonomskog smjera
- minimalno 3, a poželjno 5 i više godina radnog iskustva na odgovarajućim poslovima u financijskim institucijama
- aktivno znanje engleskog jezika u govoru i pismu
- izvrsno znanje rada na računalu (MS Office)
- izvrsne analitičke sposobnosti
- razvijene komunikacijske i organizacijske vještine
- jaka usmjerenost na detalje
- samostalnost, proaktivnost i pouzdanost u radu

Stručna sprema:
Visoka stručna sprema
Potrebne godine iskustva:
3 ili više

Što nudimo

Vrsta zaposlenja:
Stalni radni odnos

Ostale informacije

Kategorije:
Ekonomija, financije i računovodstvo
Županija rada:
Zagreb i zagrebačka
Prijavi se na oglas

Prosječna plaća u kategoriji
Ekonomija, financije i računovodstvo iznosi 5.854,32 kuna.

Kreni

Potraži odgovor na pitanje: Kolika je plaća?