+1
Pošalji prijatelju
Press centar Partneri Objava oglasa Marketing | English
Nemaš korisnički račun? Registriraj se! | Zaboravljena lozinka

Ovaj oglas nije aktivan. Prijava na njega nije moguća.

Zastupnik/ica u prodaji osiguranja - Grad Zagreb, Jastrebarsko, Zaprešić, Krapina, Pregrada, Brezovica, Hrvatski Leskovac, Lučko, Velika Gorica, Dugo Selo, Zelina, Sisak, Karlovac

Rok prijave: 02.10.2012.Poslodavac može zatvoriti oglas i prije isteka roka za prijavu, ukoliko primi zadovoljavajući broj prijava ili među pristiglim prijavama pronađe odgovarajućeg kandidata za objavljenu poziciju.
  • Poslodavac: Allianz Zagreb d.d.

Opis posla

Poduzetni ste i snalažljivi, samostalni, ambiciozni i komunikativni?
Nudimo Vam rad u jednoj od vodećih financijskih tvrtki u Hrvatskoj na radnom mjestu zastupnik/zastupnica.

Vaši glavni zadaci bit će:
- savjetovanje klijenata i prepoznavanje njihovih potreba
- pružanje usluge ponude i sklapanja ugovora o osiguranju
- prezentacija i promocija Allianza
- aktivno sudjelovanje u procesu edukacije
- pružanje podrške klijentima

Uvjeti

Profil kandidata:
- SSS
- dobro poznavanje rada na računalu
- vozačka dozvola B kategorije
- poslovna i prodajna orijentacija
- profesionalnost, poduzetnost i sklonost timskom radu
- komunikacijske i prezentacijske vještine

Pozivamo Vas da se do 02.10.2012. godine prijavite putem brzog linka.

Snaga je u ljudima!

Stručna sprema:
Srednja stručna sprema
Vozačka dozvola:
B

Što nudimo

Nudimo Vam :
- razvoj uspješne poslovne karijere
- dinamičan posao prodaje u financijskoj djelatnosti osiguranja
- motivirano i kvalitetno poslovno okruženje
- stručne edukacije i poslovna znanja

Vrsta zaposlenja:
Na određeno vrijeme, Stalni radni odnos
Prijavi se na oglas

Prosječna plaća u kategoriji
Prodaja (Trgovina) iznosi 4.701,29 kuna.

Saznajte koliku plaću dobivaju drugi za posao koji i vi radite