Press centar Partneri Profili poslodavaca Objava oglasa Marketing | English
Nemaš korisnički račun? Registriraj se! | Zaboravljena lozinka

Ovaj oglas nije aktivan. Prijava na njega nije moguća.

Savjetnik Uprave za za pravna pitanja (m/ž) - Zagreb

Rok prijave: 28.09.2012.Poslodavac može zatvoriti oglas i prije isteka roka za prijavu, ukoliko primi zadovoljavajući broj prijava ili među pristiglim prijavama pronađe odgovarajućeg kandidata za objavljenu poziciju.
  • Poslodavac: Apis IT d.o.o.

Opis posla

APIS IT d.o.o.-Agencija za podršku informacijskim sustavima i informacijskim tehnologijama iz Zagreba, specijalizirana za razvoj, implementaciju i podršku različitih informacijskih sustava i tehnoloških rješenja za korisnike u tijelima državne i lokalne uprave traži:

Savjetnika Uprave za za pravna pitanja (m/ž).

Opis posla:
- tumačenje, praćenje i davanje pravnog mišljenja vezano uz zakonske propise
- pravno savjetovanje oko odluka, ugovora i ostalih akata iz djelatnosti društva
- provođenje svih radnji u svezi osiguranja tražbina društva

Uvjeti

Uvjeti:
- VSS dipl. pravnik, s položenim državnim stručnim ispitom
- 5 godina rada u struci
- znanje engleskog jezika

Vještine i kompetencije:
- odlične komunikacijske i pregovaračke vještine
- sposobnost vođenja i razvijanja ljudi
- orijentiranost ka postizanju ciljeva
- analitičnost, odgovornost, savjesnost u obavljanju posla
- vještine rada u Wordu, Excelu, Outlooku, internet

Natječaj se odnosi na zasnivanje radnog odnosa na neodređeno vrijeme, na natječaj se mogu prijaviti osobe oba spola.

Stručna sprema:
Visoka stručna sprema
Potrebne godine iskustva:
5
Jezici:
Engleski (napredno)
Vozačka dozvola:
B
Vještine:
Word, Excel, Outlook, Internet

Što nudimo

- stalno stručno usavršavanje
- ugodnu radnu okolinu
- motivirajuća primanja

Vrsta zaposlenja:
Stalni radni odnos

Ostale informacije

Kategorije:
Pravo
Županija rada:
Zagreb i zagrebačka
Prijavi se na oglas

Prosječna plaća u kategoriji
Pravo iznosi 6.972,02 kuna.