+1
Pošalji prijatelju
Press centar Partneri Objava oglasa Marketing | English
Nemaš korisnički račun? Registriraj se! | Zaboravljena lozinka

Ovaj oglas nije aktivan. Prijava na njega nije moguća.

Elektrotehničar za razradu i izradu razdjelno upravljačkih i energetskih ormara (m/ž) - Zagreb

Rok prijave: 27.10.2012.Poslodavac može zatvoriti oglas i prije isteka roka za prijavu, ukoliko primi zadovoljavajući broj prijava ili među pristiglim prijavama pronađe odgovarajućeg kandidata za objavljenu poziciju.
  • Poslodavac: IMK Elektro d.o.o.

Poduzeće za izvođenje i održavanje elektroenergetskih instalacija i postrojenja.

Opis posla

Kompletno samostalnog elektrotehničara za razradu i izradu razdjelno upravljačkih i energetskih ormara tražimo za rad na određeno vrijeme s mogućnosti zaposlenja za stalno. Osoba mora poznavati izvođenje svih vrsta elektroinstalacija jake i slabe struje.

Uvjeti

- sposoban za rad na visini

Stručna sprema:
Srednja stručna sprema
Potrebne godine iskustva:
7
Jezici:
Hrvatski (izvrsno)
Vozačka dozvola:
B

Što nudimo

Nudimo pristojna i redovna primanja, dobru radnu atmosferu.

Vrsta zaposlenja:
Na određeno vrijeme

Ostale informacije

Kategorije:
Elektrotehnika
Instalacije, održavanje i popravci
Županija rada:
Zagreb i zagrebačka
Prijavi se na oglas

Prosječna plaća u kategoriji
Instalacije, održavanje i popravci iznosi 4.435,28 kuna.

Kreni

Potraži odgovor na pitanje: Kolika je plaća?