+1
Pošalji prijatelju
Press centar Partneri Objava oglasa Marketing | English
Nemaš korisnički račun? Registriraj se! | Zaboravljena lozinka

Ovaj oglas nije aktivan. Prijava na njega nije moguća.

Pomoćnik voditelja ureda (m/ž) - Split

Rok prijave: 28.11.2012.Poslodavac može zatvoriti oglas i prije isteka roka za prijavu, ukoliko primi zadovoljavajući broj prijava ili među pristiglim prijavama pronađe odgovarajućeg kandidata za objavljenu poziciju.
  • Poslodavac: Croatia Yachting

Croatia Yachting, osnovana 2003., jedna je od najbrže rastućih tvrtki u nautičkom turizmu. Agencijsko poslovanje, vlastita charter flota u marinama Kaštela i ACI Dubrovnik te prodaja plovila predstavljaju temeljne djelatnosti tvrtke koje na jednom mjestu objedinjuju kompletnu ponudu nautičkog sektora. Osim kontinuiranog rasta i stabilnosti, tvrtku karakterizira visoka kvaliteta usluge te poticajno radno okruženje u timu mladih i kreativnih ljudi.

Opis posla

- izrada računa i ostale računovodstvene dokumentacije (cesije, kompenzacije...)
- materijalno knjigovodstvo (primke, izdatnice, fakturiranje)
- izrada obračuna prihoda za plovila u floti
- praćenje, kontrola i evidentiranje uplata
- kontrola i arhiviranje ulaznih računa
- priprema dokumentacije za knjiženje
- stalna komunikacija sa računovodstvom i poslovnim partnerima
- ostali administrativni poslovi

Rad na pola radnog vremena s mogućnošću produljenja na puno radno vrijeme.

Uvjeti

- VSS, VŠS ekonomskog smjera
- najmanje 6 mjeseci iskustva na istim ili sličnim poslovima
- poznavanje računovodstva
- razvijena sposobnost logičkog zaključivanja, samostalnost u radu, sistematičnost, preciznost, odgovornost, pouzdanost
- poznavanje rada u uredskim aplikacijama MS office paketa (Word, Excel, Outlook)
- poznavanje engleskog jezika u govoru i pismu

Stručna sprema:
Stručni prvostupnik, Sveučilišni prvostupnik, Viša stručna sprema, Visoka stručna sprema
Potrebne godine iskustva:
0-1
Jezici:
Engleski (napredno)
Vozačka dozvola:
B
Vještine:
Word, Excel, Outlook, Internet

Što nudimo

Vrsta zaposlenja:
Stalni radni odnos
Prijavi se na oglas

Prosječna plaća u kategoriji
Administrativna zanimanja iznosi 4.508,534 kuna.

Saznajte koliku plaću dobivaju drugi za posao koji i vi radite