+1
Pošalji prijatelju
Press centar Partneri Objava oglasa Marketing | English
Nemaš korisnički račun? Registriraj se! | Zaboravljena lozinka

Ovaj oglas nije aktivan. Prijava na njega nije moguća.

Sachbearbeiter/in fur den Bereich Auftragsbearbeitung - Zagreb

Rok prijave: 08.02.2013.Poslodavac može zatvoriti oglas i prije isteka roka za prijavu, ukoliko primi zadovoljavajući broj prijava ili među pristiglim prijavama pronađe odgovarajućeg kandidata za objavljenu poziciju.
  • Poslodavac: DIONISIS VINO d.o.o.

Opis posla

Sachbearbeiter/in fur den Bereich Auftragsbearbeitung.

Uvjeti

- Deutsch in Wort und Schrift
- Englischkenntnisse wunschenswert
- Gute EDV - Kenntnisse
- Sicherer Umgang mit MS-Office Anwendungen (Word, Excel, etc.)

Jezici:
Njemački (izvrsno)
Vještine:
Word, Excel, Outlook, Internet

Što nudimo

Vrsta zaposlenja:
Na određeno vrijeme
Napomena:
Podržavamo zapošljavanje osoba s invaliditetom

Ostale informacije

Kategorije:
Administrativna zanimanja
Županija rada:
Zagreb i zagrebačka
Prijavi se na oglas

Prosječna plaća u kategoriji
Administrativna zanimanja iznosi 4.508,534 kuna.

Kreni

Potraži odgovor na pitanje: Kolika je plaća?