Press centar Partneri Profili poslodavaca Objava oglasa Marketing | English
Nemaš korisnički račun? Registriraj se! | Zaboravljena lozinka

Ovaj oglas nije aktivan. Prijava na njega nije moguća.

Voditelja ureda (m/ž) - Zagreb

Rok prijave: 08.04.2013.

Poslodavac: MojPosao za klijenta

Opis posla

Za našeg klijenta, međunarodnu tvrtku iz područja informatike tražimo voditelja (voditeljicu) ureda za njihovu podružnicu u Zagrebu.

Uvjeti

Očekujemo kandidate koji su upoznati sa funkcioniranjem pravnog sustava u RH, poznavanjem uporabe MS Office-a i internetskih proizvoda, izrazito komunikativne i samoinicijativne osobe, odgovorne, proaktivne i sposobne za uspješno djelovanje s velikim brojem suradnika.

Obavezno:
- tekuće vladanje engleskim jezikom u govoru i pismu
- odlično vladanje sustavima MS Word i Excel
- iskustvo s pripremanjem financijskih izvješća
- iskustvo s kadrovskim poslovima
- poznavanje knjigovodstva

Poželjno:
- iskustvo s pripremanjem financijskih izvješća na hrvatskom i engleskom jeziku
- iskustvo s knjigovodstvom i kadrovskim poslovima u manjim tvrtkama

Stručna sprema:
Srednja stručna sprema, Visoka stručna sprema
Potrebne godine iskustva:
1
Jezici:
Engleski (napredno)
Vozačka dozvola:
B
Vještine:
Word, Excel, Power Point, Outlook, Internet
ECDL Start diploma:
Prednost

Što nudimo

Kandidatima nudimo profesionalno usavršavanje i razvoj, stimulativna primanja, rad u internacionalnom okruženju u mladom dinamičkom kolektivu te ostvarivanje vrijednih poslovnih kontakata.

Vrsta zaposlenja:
Stalni radni odnos

Ostale informacije

Kategorije:
Administrativna zanimanja
Županija rada:
Zagreb i zagrebačka
Prijavi se na oglas

Prosječna plaća u kategoriji
Administrativna zanimanja iznosi 4.082,04 kuna.