+1
Pošalji prijatelju
Press centar Partneri Objava oglasa Marketing | English
Nemaš korisnički račun? Registriraj se! | Zaboravljena lozinka

Ovaj oglas nije aktivan. Prijava na njega nije moguća.

CNC Operater - Alatničar (m/ž) - Kerestinec

Rok prijave: 19.04.2013.Poslodavac može zatvoriti oglas i prije isteka roka za prijavu, ukoliko primi zadovoljavajući broj prijava ili među pristiglim prijavama pronađe odgovarajućeg kandidata za objavljenu poziciju.
  • Poslodavac: Sintea CNC

Opis posla

Rad na CNC Erozimatu žicom, CNC glodalici, poznavanje rada na alatnoj glodalici, brusilici.

Uvjeti

- srednja stručna sprema - tehničkog smijera
- obvezno znanje tehnologije, poželjno znanje CAD-CAM-a (bilo koji software)
- poželjno poznavanje i programiranje na FANUC upravljačkim jedinicama
- samostalno proučavanje nacrta, skica i drugih tehničko tehnoloških dokumentacija

Stručna sprema:
Srednja stručna sprema
Potrebne godine iskustva:
3
Jezici:
Engleski (osnovno)
Vozačka dozvola:
B

Što nudimo

Vrsta zaposlenja:
Na određeno vrijeme, Stalni radni odnos

Ostale informacije

Kategorije:
Strojarstvo i brodogradnja
Županija rada:
Zagreb i zagrebačka
Prijavi se na oglas

Prosječna plaća u kategoriji
Strojarstvo i brodogradnja iznosi 5.298,19 kuna.

Saznajte koliku plaću dobivaju drugi za posao koji i vi radite