Press centar Partneri Profili poslodavaca Objava oglasa Marketing | English
Nemaš korisnički račun? Registriraj se! | Zaboravljena lozinka

Ovaj oglas nije aktivan. Prijava na njega nije moguća.

Agent u pozivnom centru (m/ž) - Zagreb

Rok prijave: 15.04.2013.
  • Poslodavac: Bisnode BH d.o.o. Podružnica Zagreb

Bisnode BH d.o.o. je dio međunarodne grupe Bisnode AB, najvećeg europskog ponuđača poslovnih i bonitetnih informacija sa sjedištem u Stockholmu. Bisnode AB je na europskom tržištu informacija prisutan već od 1981. godine i okuplja više od 3100 stručnjaka iz 17 europskih država.
Saznajte više od Bisnode grupi na www.bisnode.com.

NAPOMENA: Bisnode BH d.o.o. Podružnica Zagreb u osnivanju je od strane Bisnode BH d.o.o. (BiH) te počinje sa radom 02.05.2013.

Opis posla

Teleprodaja u segmentu B2B (prodaja primarno pravnim osobama) s naglaskom na teleprodaju na području Bosne i Hercegovine.

Dodatne aktivnosti odnose se na podršku terenskoj prodaji i administrativne poslove direktno vezane uz teleprodajni odjel.

Radno vrijeme: radnim danima od 08:00 do 16:00 sati.

Uvjeti

Profil kandidata:
- srednja stručna sprema ili više
- poželjno je iskustvo u teleprodaji i/ili rada u odjelima B2B prodaje
- tražimo osobe sa istaknutim sposobnostima u poslovnoj komunikaciji

Dodatno (ali ne isključivo):
- zbog prirode posla, pozivamo da nam se jave kandidati sa bosanskohercegovačkog govornog područja

Pozivamo Vas da pošaljete svoje životopise zaključno sa ponedjeljkom 15.04.2013.

Stručna sprema:
Srednja stručna sprema

Što nudimo

- rad na određeno, moguće i studentski ugovor, kasnije mogućnost rada na neodređeno

Vrsta zaposlenja:
Na određeno vrijeme, Studentski ugovor

Ostale informacije

Kategorije:
Prodaja (Trgovina)
Županija rada:
Zagreb i zagrebačka
Prijavi se na oglas

Prosječna plaća u kategoriji
Prodaja (Trgovina) iznosi 3.260,95 kuna.