Press centar Partneri Profili poslodavaca Objava oglasa Marketing | English
Nemaš korisnički račun? Registriraj se! | Zaboravljena lozinka

Ovaj oglas nije aktivan. Prijava na njega nije moguća.

Voditelj objekta (m/ž) - Pula

Rok prijave: 19.04.2013.Poslodavac može zatvoriti oglas i prije isteka roka za prijavu, ukoliko primi zadovoljavajući broj prijava ili među pristiglim prijavama pronađe zanimljivog kandidata.
  • Poslodavac: ARENATURIST RIBARSKA KOLIBA d.o.o.

Opis posla

- kontroliranje financija objekta (bar, restoran, održavanje objekta)
- formiranje budžeta
- formiranje plana prihoda bara, razvoj prodaje i praćenje ostavrenja istog
- formiranje popisa dobavljača materijala, proizvoda, hrane i pića
- administrativna i gospodarska aktivnost održavanja objekta i opreme, planiranje organizacija i nadzor tekućih kapitalnih radova, opskrba namještajem,inventarom, organizacija prijevoza i osiguranja imovine
- rad s osobljem, odabir, osposobljavanje i zapošljavanje
- upravljanje marketinškim aktivnostima
- operativni menadžment, sudjelovanje u popisu materijalne imovine

Uvjeti

- 8 god. iskustva od toga 5 god. na rukovodećim položajima
- izvrsno poznavanje tržišta ICT industrije(u Hrvatska i Istri)
- izražene pregovaračke i prezentacijske vještine
- razvijene sposobnosti analitičkog mišljenja i usmjerenost na rezultate
- razumijevanje osnovnih poslovnih procesa

Stručna sprema:
Visoka stručna sprema
Jezici:
Engleski (izvrsno), Njemački (osnovno)
Vozačka dozvola:
B
Vještine:
Word, Excel, Power Point, Outlook, Internet

Što nudimo

- službeni mob. i ostalo po dogovoru

Vrsta zaposlenja:
Stalni radni odnos

Ostale informacije

Kategorije:
Turizam i ugostiteljstvo
Management
Županija rada:
Istarska
Prijavi se na oglas

Prosječna plaća u kategoriji
Management iznosi 5.297,02 kuna.