Press centar Partneri Profili poslodavaca Objava oglasa Marketing | English
Nemaš korisnički račun? Registriraj se! | Zaboravljena lozinka

Ovaj oglas nije aktivan. Prijava na njega nije moguća.

Termoizolater (m/ž) - cijela Hrvatska

Rok prijave: 24.05.2013.
  • Poslodavac: Energetika Dumanić d.o.o.

Ozbiljna tvrtka sa 10 godina iskustva traži ozbiljnog djelatnika sa relevantnim iskustvom.

Opis posla

Tražimo termoizolatera (m/ž) za rad na sustavima grijanja i hlađenja - armaflex.

Tražimo kandidate s područja cijele Hrvatske.

Uvjeti

- poznavanje izrada termoizolacija - armaflex
- spremnost na terenski rad (trenutno se radi u Zadru)

Molimo sve zainteresirane kandidate da uz prijavu prilože zamolbu i životopis.

Što nudimo

- mogućnost ugovora na neodređeno

Vrsta zaposlenja:
Na određeno vrijeme, Stalni radni odnos

Ostale informacije

Kategorije:
Instalacije, održavanje i popravci
Proizvodnja i zanatske usluge
Županija rada:
Zagreb i zagrebačka
Krapinsko-zagorska
Sisačko-moslavačka
Karlovačka
Varaždinska
Koprivničko-križevačka
Bjelovarsko-bilogorska
Primorsko-goranska
Ličko-senjska
Virovitičko-podravska
Požeško-slavonska
Brodsko-posavska
Zadarska
Osječko-baranjska
Šibensko-kninska
Vukovarsko-srijemska
Splitsko-dalmatinska
Istarska