+1
Pošalji prijatelju
Press centar Partneri Objava oglasa Marketing | English
Nemaš korisnički račun? Registriraj se! | Zaboravljena lozinka

Ovaj oglas nije aktivan. Prijava na njega nije moguća.

Prodavač (m/ž) - Zagreb

Rok prijave: 25.09.2013.Poslodavac može zatvoriti oglas i prije isteka roka za prijavu, ukoliko primi zadovoljavajući broj prijava ili među pristiglim prijavama pronađe odgovarajućeg kandidata za objavljenu poziciju.
  • Poslodavac: Pan-pek d.o.o.

Pan-pek d.o.o. je poduzeće koje se bavi proizvodnjom i prodajom vlastitih pekarskih i slastičarskih proizvoda. Maloprodajnu mrežu imamo na području grada Zagreba i Velike Gorice.

Opis posla

Prodaja pekarskih proizvoda u specijaliziranim prodavaonicama na području grada Zagreba.

Uvjeti

- završena trgovačka škola ili radno iskustvo
- urednost i organiziranost
- komunikativnost

Stručna sprema:
KV, Srednja stručna sprema
ECDL Start diploma:
Prednost

Što nudimo

Vrsta zaposlenja:
Stalni radni odnos

Ostale informacije

Kategorije:
Prodaja (Trgovina)
Županija rada:
Zagreb i zagrebačka
Prijavi se na oglas

Prosječna plaća u kategoriji
Prodaja (Trgovina) iznosi 4.701,29 kuna.

Kreni

Potraži odgovor na pitanje: Kolika je plaća?