+1
Pošalji prijatelju
Press centar Partneri Objava oglasa Marketing | English
Nemaš korisnički račun? Registriraj se! | Zaboravljena lozinka

Ovaj oglas nije aktivan. Prijava na njega nije moguća.

Domar - ložač - kućni majstor (m/ž) - Sesvete

Rok prijave: 22.10.2013.Poslodavac može zatvoriti oglas i prije isteka roka za prijavu, ukoliko primi zadovoljavajući broj prijava ili među pristiglim prijavama pronađe odgovarajućeg kandidata za objavljenu poziciju.
  • Poslodavac: OSNOVNA ŠKOLA IVANA GRANĐE

Opis posla

Tražimo: Domar - ložač - kućni majstor (m/ž).

Uvjeti

Uvjeti prema Zakonu o odgoju i obrazovanju u osnovnoj i srednjoj školi ("Narodne novine" broj: 87/08., 86/09., 92. i 105/10., 90/11., 16/12. i 86/12 i 86/13.).

- u obzir dolazi SSS elektrometalne ili elektroničke struke
- položen stručni ispit za kotlovničara

Uz ponudu s biografijom o radnom iskustvu potrebno je priložiti:
- preslik certifikata/diplome o položenom stručnom ispitu za kotlovničara
- preslik diplome o stručnoj spremi
- preslik domovnice
- preslik radnog staža iz radne knjižice ili potvrde o radnom stažu

Nepotpune ponude neće se razmatrati.

Stručna sprema:
Srednja stručna sprema
Potrebne godine iskustva:
1

Što nudimo

Vrsta zaposlenja:
Stalni radni odnos

Ostale informacije

Kategorije:
Instalacije, održavanje i popravci
Županija rada:
Zagreb i zagrebačka
Prijavi se na oglas

Prosječna plaća u kategoriji
Instalacije, održavanje i popravci iznosi 4.435,28 kuna.

Saznajte koliku plaću dobivaju drugi za posao koji i vi radite