Press centar Partneri Objava oglasa Marketing | English
Nemaš korisnički račun? Registriraj se! | Zaboravljena lozinka

Ovaj oglas nije aktivan. Prijava na njega nije moguća.

Prodavač namještaja - odjel kuhinje (m/ž) - Zadar

Rok prijave: 30.01.2014.Poslodavac može zatvoriti oglas i prije isteka roka za prijavu, ukoliko primi zadovoljavajući broj prijava ili među pristiglim prijavama pronađe odgovarajućeg kandidata za objavljenu poziciju.
  • Poslodavac: Lesnina H. d.o.o.

Opis posla

Najveća i najuspješnija trgovina namještajem u Hrvatskoj zbog proširenja posla i otvaranja novog centra u Zadru svoj mladi i ambiciozan tim želi dopuniti novim suradnicima.

Na suradnju pozivamo
- prodavače namještaja (m/ž) (odjel kuhinje)

Uvjeti

- stručna sprema: SSS
- strani jezici: aktivno znanje njemačkog ili engleskog jezika u govoru i pismu
- osnove rada na računalu: MS Office paket

Što očekujemo?
- poželjno iskustvo u prodaji namještaja (kuhinje)
- komunikativnost
- dinamičnost
- točnost
- odgovornost
- samostalnost u radu
- sklonost timskom radu

Predstavlja li Vam ovakav posao izazov, imate li organizacijske sposobnosti, radne navike i pozitivan odnos prema radu javite se na naš oglas.

Stručna sprema:
Srednja stručna sprema
Vještine:
Word, Excel, Power Point, Outlook, Internet

Što nudimo

- rad na određeno s mogućnošću produženja

Vrsta zaposlenja:
Na određeno vrijeme

Ostale informacije

Kategorije:
Prodaja (Trgovina)
Županija rada:
Zadarska
Prijavi se na oglas

Prosječna plaća u kategoriji
Prodaja (Trgovina) iznosi 4.701,29 kuna.