+1
Pošalji prijatelju
Press centar Partneri Objava oglasa Marketing | English
Nemaš korisnički račun? Registriraj se! | Zaboravljena lozinka

Ovaj oglas nije aktivan. Prijava na njega nije moguća.

Prodavač u Šibeniku (m/ž) - Šibenik

Rok prijave: 25.02.2014.Poslodavac može zatvoriti oglas i prije isteka roka za prijavu, ukoliko primi zadovoljavajući broj prijava ili među pristiglim prijavama pronađe odgovarajućeg kandidata za objavljenu poziciju.
  • Poslodavac: AMADEUS M.A.J. d.o.o.

Amadeus Jeans je jedan od najvećih i najuspješnijih hrvatskih proizvođača casual i jeans odjeće, s vlastitom maloprodajnom i veleprodajnom mrežom trgovina. Želimo zadržati i osnažiti poziciju najjače tvrtke za proizvodnju i prodaju jeansa te izgraditi prepoznatljiv imidž.

Opis posla

Vaše glavne odgovornosti uključuju posluživanje kupaca, slaganje robe u prodajnom prostoru i u skladištu trgovine, deklariranje, brigu o izgledu i čistoći prodajnog mjesta, brigu o izloženosti robe, rad na blagajni te izradu narudžbi za nadopunu asortimana i vođenje potrebne dokumentacije.

Posao se obavlja na puno ili nepuno radno vrijeme.

Uvjeti

- završena srednja škola (poželjno trgovačka)
- višegodišnje iskustvo u prodaji (poželjno tekstil)
- iskustvo rada na PC blagajni i sa POS aparatima
- dobro znanje rada na računalu (MS Office)
- iskustvo u vođenju trgovine (poželjno, nije uvjet)
- odgovornost i samostalnost u radu
- motiviranost za rad i usvajanje novih znanja
- izražena komunikativnost i razvijene prodajne vještine
- praćenje modnih trendova

Ukoliko želite postati članom renomirane domaće modne industrije - pridružite nam se i postanite dio uspješnog Amadeusovog tima!

Molimo Vas da prijave šaljete isključivo putem linka za prijavu zaključno sa 25.02.2014.

Povratnu informaciju o ishodu natječaja dobit će samo kandidati koji će biti pozvani na selekcijski razgovor.

Stručna sprema:
Srednja stručna sprema

Što nudimo

Vrsta zaposlenja:
Na određeno vrijeme

Ostale informacije

Kategorije:
Prodaja (Trgovina)
Županija rada:
Šibensko-kninska
Prijavi se na oglas

Prosječna plaća u kategoriji
Prodaja (Trgovina) iznosi 4.701,29 kuna.

Saznajte koliku plaću dobivaju drugi za posao koji i vi radite