Pošalji prijatelju

Ovaj oglas nije aktivan. Prijava na njega nije moguća.

Prodavač (m/ž)

Velika Gorica

Rok prijave:

  • J.u.A. Frischeis d.o.o. za trgovinu i usluge
  • Adresa: Ljudevita Posavskog 49, 10410 Velika Gorica

Prodaja drva i drvnih proizvoda.

Opis posla

Imamo potražnju za 8 radnika u novo otvorenom prodajnom centru u Solinu, prodaja i obrada materijala za izradu namještaja (drvnog pločastog i okova).

4 radnika (m/ž) za rad u prodaji.

Uvjeti

- poznavanje maloprodaje
- poznavanje pločastih materijala
- poznavanje okova
- poznavanje optimiranja i rada u Corpus programu

Potrebne godine iskustva:

1

Vozačka dozvola:

B

Što nudimo

Vrsta zaposlenja:

Stalni radni odnos

Plaća:

Od 3500 kn

    USPOREDITE SVOJU PLAĆU

    Prosječna plaća u kategoriji
    Prodaja (Trgovina) iznosi 769,48 EUR (5.797,68 kuna).