+1
Pošalji prijatelju

Prodajni predstavnik u call centru (m/ž)

Zagreb

Rok prijave:

  • IV Nakladništvo d.o.o.
  • Adresa: Avenija Dubrovnik 16/6, 10 000 Zagreb

IV Nakladništvo d.o.o. je dio IV Grupacije koja, osim u Hrvatskoj, djeluje u još pet Europskih zemalja. Specijalizirani smo nakladnik za policijska izdanja koja već četrdeset godina uspješno realiziramo. Dugogodišnje uspješno i stabilno poslovanje ostvarujemo prvenstveno zahvaljujući postignutoj kvaliteti proizvoda i usluga.

Opis posla

S ciljem širenja i daljnjeg razvoja poslovanja tražimo motivirane osobe za radno mjesto:

Prodajni predstavnik u call centru (m/ž) - 3 izvršitelja.

Na ovom radnom mjestu vaši zadaci će uključivati proaktivnu svakodnevnu komunikaciju s klijentima, predstavljanje proizvoda te praćenje procesa prodaje. U svom radu imati ćete potpunu podršku svog voditelja i tvrtke. Od vas kao zaposlenika tražimo izrazitu angažiranost i veliku motivaciju za napretkom i zaradom.

Uvjeti

- tražimo osobe koje se ne boje prihvatiti izazov da sami određuju svoja primanja
- pozitivne i optimistične osoba
- predanost poslu, pouzdanost i kolegijalnost
- pregovaračke sposobnosti
- taktičnost, motiviranost i ustrajnost
- sposobnost slušanja sugovornika
- otvorenost i uvjerljivost u komunikaciji
- smirenost i uljudnost kod nepredvidljivih situacija
- dobro poznavanje rada - MS Office i Outlook programi

Tražimo komunikativne osobe, iskrene, snalažljive, samodisciplinirane i orijentirane prema ostvarivanju rezultata i izvršavanju radnih zadataka i obaveza.

Potrebne godine iskustva:

2

Vještine:

Word, Excel, Power Point, Outlook, Internet

Što nudimo

- edukacija odabranih kandidata
- mogućnost izgradnje jedinstvene karijere
- neograničavanje visine zarade
- sigurnost tvrtke s dugogodišnjom tradicijom
- ukoliko imate obrt ili tvrtku nudimo mogućnost poslovne suradnje i tjednu isplatu

Vrsta zaposlenja:

Na određeno vrijeme

Ostale informacije

Prosječna plaća u kategoriji
Prodaja (Trgovina) iznosi 4.701,29 kuna.