+1
Pošalji prijatelju

Konzultant (m/ž)

Zagreb

Rok prijave:

Govorite našim jezikom?

Ambiciozni ste i želite unaprijediti svoje sposobnosti i znanja radeći s vrhunskim stručnjacima? Volite raditi na raznovrsnim i izazovnim projektima? Prihvatite izazov i postanite dio uspješnog Omega software tima kao

Omega software etablirana je IT tvrtka i hrvatski lider u segmentu uredskog poslovanja, koja se već 15 godina bavi razvojem cjelovitih poslovnih ICT rješenja i proizvoda temeljenih na vlastitim inovativnim razvojnim platformama, od kojih su globalno najpoznatiji Rhetos (www.rhetos.org) - open source platforma za razvoj poslovnih aplikacija i MetaComplete (www.metacomplete.com) - platforma za upravljanje informacijama.

Projekti i proizvodi su nam raznoliki, s fokusom na zahtjevna poslovna rješenja za klijente u javnom i privatnom sektoru – od razvoja vlastitog ERP-a, ECM-a i DMS-a, do cjelovitih rješenja „po mjeri“. Posebno smo ponosni na javne sustave za građane poput www.evisitor.hr ili moj.zagreb.hr. Listu referenci možete naći ovdje: www.omega-software.hr/o-nama/reference/17.

Trenutno naš tim broji preko 70 stručnjaka iz raznih područja, te iz godine u godinu povećavamo obujam poslovanja i kroz tendenciju rasta želimo svoje poslovanje obogatiti najkvalitetnijim zaposlenicima.

Opis posla:

  • Identifikacija i dokumentiranje poslovnih potreba klijenata,
  • Dizajn poslovnih procesa korisnika i predlaganje njihovog unaprjeđenja,
  • Implementacija, testiranje i dokumentiranje programskih rješenja tvrtke,
  • Edukacije ključnih korisnika,
  • Priprema korisničkih uputa,
  • Pružanje usluga savjetovanja korisnika,
  • Praćenje zakonodavstva,
  • Izrada projektne i tehničke dokumentacije,
  • Rješavanje korisničkih upita (help desk) na poslovnoj i tehničkoj razini,
  • Podrška prodaji – sudjelovanje u izradi ponuda i prijava na natječaje, prezentiranje programskih rješenja potencijalnim klijentima na tehničkom i upravljačkom nivou.

Uvjeti:

  • Iskustvo rada u IT projektima,
  • Poznavanje poslovnih procesa,
  • Spremnost na rad u uredu i na terenu kod korisnika.

Prednost:

  • Certifikati u segmentu računovodstva, uredskog poslovanja,
  • Poznavanje metodologije vođenja projekata i iskustvo rada na projektima,
  • Poznavanje legislative uredskog i arhivskog poslovanja,
  • Završen diplomski studij tehničkog ili ekonomskog smjera,
  • Iskustvo u projektiranju IT sustava.

Očekivani profil kandidata:

  • Pozitivan stav i spremnost na timski rad,
  • Organizacijske vještine i sposobnost za multi-tasking,
  • Analitičnost u rješavanju problema i komunikaciji,
  • Savjesnost, inovativnost i odgovornost u radu,
  • Temeljitost i preciznost u izvršavanju zadataka uz poštivanje zadanih rokova,
  • Spremnost na stručno usavršavanje,
  • Vozačka dozvola B kategorije.

Što nudimo:

  • Rad na zanimljivim projektima,
  • Dinamična radna okolina,
  • Rad u poticajnoj, organiziranoj i zreloj okolini (ISO 9001, 27001) na uvijek novim i izazovnim projektima u timu stručnih kolegica i kolega
  • Vrhunske uvjete i alate za rad, te što god vam još treba za kvalitetnije obavljanje posla,
  • Fleksibilno radno vrijeme te skraćeni rad petkom,
  • Plaćeni javni prijevoz i financijsku pomoć za preseljenje u Zagreb po potrebi,
  • Stimulativna primanja, božićnica,
  • Potičemo inovacije, učenje, dijeljenje znanja i unapređenje rada kroz posebno za to alocirano vrijeme i infrastrukturu (Wiki, stručne sastanke developera i konzultanata, literaturu, itd.),
  • Kontinuirano stručno usavršavanje – alociramo značajan budžet za edukacije (SCRUM, MS tečajevi i certifikati, itd.), sudjelovanje na konferencijama, a nudimo i mogućnost plaćenog doškolovanja ili neplaćeni dopust za završetak započetog školovanja.

Način prijave:

Putem linka na dnu oglasa.

Prosječna plaća u kategoriji
IT, telekomunikacije iznosi 6.747,2 kuna.