+1
Pošalji prijatelju

Java developer (m/ž)

Zagreb

Rok prijave:

  • RAO d.o.o. za računalne i srodne djelatnosti
  • Adresa: Bužanova 3, 10000 ZAGREB
  • Web: http://www.rao.hr

Imaš iskustva u radu s Java tehnologijama i Androidom?
Interesira te rad na dinamičnim i zanimljivim projektima (ticketing sustavi, integracijske platforme, mobilne aplikacije i dr.)?
Sagledavaš širu sliku projekta i nastojiš pronaći najbolje moguće rješenje?
Želiš se kontinuirano razvijati uz mogućnost dodatne edukacije i certificiranja?
Voliš raditi u modernoj i ugodnoj radnoj atmosferi?

Ako su tvoji odgovori na gore navedena pitanja DA, nudimo ti priliku da postaneš dio RAO tima.
Tvrtka RAO stabilno posluje skoro 20 godina te je market leader u svom poslovnom segmentu.
Saznaj više o nama na našoj internet stranici www.rao.hr
Pošalji nam svoj životopis i predstavi nam se!

Opis posla

- sudjelovanje u održavanju i implementaciji novih funkcionalnosti sustava
- analiza korisničkih zahtjeva i mogućnosti implementacije
- strukturiranje korisničkih zahtjeva te osmišljavanje i modeliranje arhitekture sustava
- izrada novih aplikativnih rješenja
- praćenje trendova u razvoju tehnologije

Uvjeti

- VSS - Završen fakultet tehničkog usmjerenja (FER, FOI, PMF...)
- Dobro poznavanje Java okoline
- Praktično iskustvo u radu s Java tehnologijama
- Dobre komunikacijske vještine
- Sposobnost suradnje u timskom okruženju

Poželjno:
- poznavanje Java tehnologija Spring i Hibernate
- poznavanje Javacript tehnologija (AngularJS, Node.js i dr.)
- poznavanje CSS3, HTML5, SQL tehnologija
- razumijevanje oblikovnih obrazaca(design patterns)

Što nudimo

- modernu radnu atmosferu u okruženju mladog, perspektivnog i inovativnog kadra
- rad na novim tehnologijama
- fleksibilno radno vrijeme
- mogućnost usavršavanja i napredovanja

Vrsta zaposlenja:

Stalni radni odnos

Ostale informacije

Kategorije:

IT, telekomunikacije

Županija rada:

Zagreb i Zagrebačka

Prosječna plaća u kategoriji
IT, telekomunikacije iznosi 6.747,2 kuna.