+1
Pošalji prijatelju

Mag. Ing. strojarstva i/ili elektrotehnike (m/ž)

Jakovlje

Rok prijave:

  • Kimel-Filtri d.o.o.
  • Adresa: Jakovlje
  • Faks: 01 6523 275

KIMEL-FILTRI je vodeća tvrtka u Hrvatskoj i regiji u području industrijske ventilacije i filtracije. Uža specijalizacija firme je proizvodnja sustava otprašivanja i lakirnica.

Opis posla

Traži se više djelatnika (m/ž) za projektiranje, razvoj i izradu sustava industrijske filtracije i ventilacije – lakirnice i sustavi otprašivanja.

Uvjeti

Potrebna znanja i vještine:
- VSS – mag.ing. (dipl ing.) strojarstva i/ili elektrotehnike
- poznavanje: SolidWorks-a, AutoCad-a, MS Office-a, ePLAN-a
- napredno poznavanje barem jednog stranog jezika iz skupine: njemački, engleski, talijanski, španjolski, francuski
- prednost imaju kandidati koji su ovlašteni projektanti
- vještine: SolidWorks i ePLAN

Stručna sprema:

Visoka stručna sprema, Magistar struke

Jezici:

Njemački (napredno), Engleski (napredno), Talijanski (napredno), Španjolski (napredno), Francuski (napredno)

Vozačka dozvola:

B

Vještine:

Word, Excel, Power Point, Outlook, AutoCAD

Što nudimo

Vrsta zaposlenja:

Stalni radni odnos

Ostale informacije

Prosječna plaća u kategoriji
Elektrotehnika iznosi 4.790,14 kuna.