+1
Pošalji prijatelju

Veterinar (m/ž)

Zagreb, cijela Hrvatska

Rok prijave:

Opis posla

Alca Zagreb, jedan od većih distributera robe široke potrošnje traži veterinara (m/ž) za terenski rad po cijeloj Hrvatskoj.

Uvjeti

- iskustvo rada s veterinarima
- iskustvo u prodaji hrane za kućne ljubimce
- izražene komunikacijske i prodajno prezentacijske vještine
- poznavanje robnih marki hrane za kućne ljubimce

Stručna sprema:

Visoka stručna sprema, Magistar struke

Potrebne godine iskustva:

1

Jezici:

Engleski (osnovno)

Vozačka dozvola:

B

Vještine:

Word, Excel, Power Point, Outlook

Što nudimo

- stalni radni odnos uz probni rok

Vrsta zaposlenja:

Stalni radni odnos

Ostale informacije

Prosječna plaća u kategoriji
Prodaja (Trgovina) iznosi 4.701,29 kuna.