+1
Pošalji prijatelju

Diplomirani inženjer arhitekture (m/ž)

Zagreb

Rok prijave:

  • ARHITEKTONSKI STUDIO MADUNIĆ D.O.O. za projektiranje i nadzor

Zbog proširenja obujma posla, tražimo novog stalnog člana našeg tima. Naš ured se pretežno bavi projektiranjem stambenih objekata, hotela, vinarija te interijera.

Opis posla

Budući zaposlenik bi trebao imati iskustva u svim stadijima projektiranja, od izrade idejnih projekata, glavnih, izvedbenih, te izrade troškovnika, ali se na oglas mogu javiti i pripravnici bez iskustva.

Isto tako, od zaposlenika se, osim stručnosti i kreativnosti, očekuje visoka razina samostalnosti u izradi projekata, pogotovo finalnih faza (izvedbeni i troškovnik).

Uvjeti

- vještine: Word, Excel, Internet, AutoCAD, Allplan

Pošto većinom radimu u Nemetschek Allplanu, bilo bi idealno kad bi kandidat imao iskustva sa tim programom (ili drugim BIM programima).

Stručna sprema:

Visoka stručna sprema, Magistar struke

Vozačka dozvola:

B

Vještine:

Word, Excel, Internet

Što nudimo

Stalni radni odnos, Stručno osposobljavanje bez zasnivanja radnog odnosa, Studentski ugovor

Ostale informacije

Kategorije:

Arhitektura

Županija rada:

Zagreb i Zagrebačka

Prosječna plaća u kategoriji
Arhitektura iznosi 5.956,44 kuna.