+1
Pošalji prijatelju

Farmaceut suradnik / Magistar farmacije (m/ž)

Mlini, Srebreno

Rok prijave:

  • Ljekarna Mira Mirić - Srebreno
  • Adresa: Vukovarska 44, 20207 Mlini

Za sve dodatne informacije možete nas nazvat:
- 020 487 014 (od 09:00 do 11:30 / od 17:00 do 19:00 sati)
- 091 899 28 90 (od 10:00 do 18:00 sati)

Opis posla

Nudimo Vam priliku da postanete dio našeg tima kao:

Farmaceut suradnik / Magistar farmacije (m/ž).

Ključna odgovornost pozicije podrazumijeva samostalno obavljanje poslova magistra farmacije u ljekarni.

Uvjeti

- VSS ljekarničkog smjera
- položen stručni ispit
- posjedovanje licence za samostalan rad
- poznavanje rad na računalu u MS Office okruženju

Stručna sprema:

Visoka stručna sprema, Magistar struke

Potrebne godine iskustva:

1

Jezici:

Engleski (osnovno)

Vještine:

Word, Excel, Outlook, Internet

Što nudimo

U obzir dolaze kandidati sa područja cijele RH.

Stimulativna primanja te participacija u troškovima smještaja po dogovoru.

Kandidatima koji su komunikativni i otvoreni ova pozicija pruža mogućnost realizacije potencijala te stručni razvoj u ugodnom radnom okruženju, uz redovita primanja.

Vrsta zaposlenja:

Stalni radni odnos

Ostale informacije

Prosječna plaća u kategoriji
Farmaceutika i biotehnologija iznosi 8.358,08 kuna.