+1
Pošalji prijatelju

DATABASE Developer (m/ž)

Zagreb

Rok prijave:

  • HR Pro d.o.o.

HRPRO je specijalizirano poduzeće za razvoj aplikacije za Upravljanje ljudskim potencijalima i sustavom nagrađivanja.

Opis posla

Zbog povećanog opsega posla i novih zanimljivih projekata, tražimo pojačanje našeg tima programera! Prednost dajemo kandidatima s iskustvom i znanjem koji se žele dokazati na kompleksnom poslovnom sustavu! Nudimo odličan omjer pouzdanosti, stabilnosti i stručnih izazova!

Opis posla
- razvoj i održavanje baza podataka u MS SQL razvojnoj okolini
- instalacija, administracija i optimizacija Microsoft SQL Servera
- analiza i specifikacija korisničkih zahtjeva
- sudjelovanje u projektiranju i dizajnu modela baze
- izrada i testiranje novih funkcionalnosti
- optimizacija T-SQL upita
- sudjelovanje u implementaciji HRNET rješenja u sklopu korisničkih projekata
- praćenja rada sustava i podrška korisnicima

Tražimo više izvršitelja (m/ž).

Uvjeti

- izvrsno poznavanje rada s relacijskim bazama podataka (Microsoft SQL Server)
- napredno korištenje T-SQL jezika za SQL upite
- iskustvo sa instalacijom, administracijom i optimizacijom Microsoft SQL Server instanci
- poznavanje metoda i tehnika optimizacije SQL upita
- poznavanje metoda i tehnika optimizacije rada Microsoft SQL Server instance
- inicijativnost, kreativnost i ustrajnost u rješavanju zadataka
- kooperativnost i sklonost timskom radu
- odgovornost i pouzdanost u radu s korisnicima
- komunikativnost i prilagodljivost
- spremnost na kontinuirano profesionalno usavršavanje
- sposobnost za brzo i samostalno snalaženje u novim područjima i metodama

Što nudimo

Vrsta zaposlenja:

Na određeno vrijeme, Stalni radni odnos

Ostale informacije

Kategorije:

IT, telekomunikacije

Županija rada:

Zagreb i Zagrebačka

Prosječna plaća u kategoriji
IT, telekomunikacije iznosi 6.747,2 kuna.