+1
Pošalji prijatelju

Referent nabave (m/ž)

Dubrovnik

Rok prijave:

  • HOTEL LERO D.O.O.

Prepoznatljiv po tradiciji staroj više od 40 godina, Hotel Lero omiljeno je odredište brojnih gostiju na širem dubrovačkom području. Nenametljiv, a pouzdan partner za sve goste koji poslovno posjećuju Dubrovnik, a istodobno savršena baza za one koji su se došli odmoriti i istražiti povijesne znamenitosti starog Grada. Idealna lokacija pogoduje brojnim turistima i poslovnim gostima koji posjećuju Dubrovnik.

Hotel raspolaže s 204 smještajne jedinice, glavnim restoranom, à la carte restoranom s ljetnom terasom, barom, vanjskim bazenom, frizerskim salonom i salonom za masažu te sportskom dvoranom sa 6 teniskih terena u neposrednoj blizini.

Pozivamo Vas da postanete dio našeg tima na nekoj od pozicija:

Referent nabave (m/ž) - Prijava

Vrsta posla:

  • rad na određeno vrijeme

Uvjeti:

  • SSS ili VŠS ili VSS ekonomskog ili trgovačkog smjera
  • radno iskustvo minimalno 2 godine na istim ili sličnim poslovima
  • posjedovanje vozačke dozvole B kategorije
  • samostalnost u radu, ustrajnost i predanost ostvarenju zadanih ciljeva
  • sposobnost organiziranja
  • spremnost na učenju i edukaciju
  • aktivan rad na računalu (MS Office, Internet)

Od kandidata očekujemo:

Profesionalnu osobu razvijenih komunikacijskih vještina za posao referenta odjela nabave.

Opis posla:

  • uredski posao
  • nabava po definiranim standardima poduzeća
  • osiguravanje i praćenje zaliha
  • odgovornost za robu i stanje skladišta
  • izrada pratećih dokumenata

Voditelj odnosa s gostima / Recepcionar (m/ž) - Prijava

Uvjeti:

  • SSS ili VŠS ili VSS
  • poželjno prethodno radno iskustvo na istoj ili sličnoj poziciji (recepcija, odnosi s gostima...)
  • poželjno znanje rada u hotelskim operativnim sustavima (Diventa)
  • znanje rada u MS Office paketu
  • izvrsno poznavanje engleskog jezika u govoru i pismu, te poželjno znanje ili poznavanje još jednoga ili dva svjetska jezika

Profesionalnu osobu razvijenih komunikacijskih vještina za posao voditelja odnosa s gostima.

Opis posla:

  • Upoznavanje s gostima, davanje svih potrebnih informacija o hotelu, Gradu i okolici
  • Rješavanje svih potencijalnih upita gostiju, primanje i otklanjanje žalbi gostiju
  • Pomoć hotelskim gostima pri organiziranju njihovog boravka u Dubrovniku
  • Komunikacija sa svim odjelima u hotelu kako bi se gostima omogućio što ugodniji boravak, prijave kvarova, potrebu za dodatnim jastucima, ručnicima, čišćenjem sobe...
  • Primanje gostiju, odjava, naplata računa, mjenjačnica, te svi dodatni recepcijski poslovi prema zahtjevu šefa recepcije
  • Pomoć svim hotelskim odjelima kako bi se osiguralo kontinuirano zadovoljstvo gostiju i povećanje kvalitete usluge hotela

Zainteresirani?

Prijavite se najkasnije do 24.03.2017. i priložite životopis.
Nudimo Vam rad u profesionalnom okruženju, stimulativna primanja i besplatan smještaj, mogućnost napredovanja te razne obuke kojima neprekidno nastojimo poboljšati kvalitetu usluge i povećati zadovoljstvo zaposlenika.

Prosječna plaća u kategoriji
Administrativna zanimanja iznosi 4.508,534 kuna.