+1
Pošalji prijatelju

Samostalni knjigovođa (m/ž)

Zagreb

Rok prijave:

Novo osnovano poduzeće PROFI SHOP d.o.o. je tvrtka kćer poznatog poduzeća PREMIUM d.o.o. specijaliziranog je za veleprodaju sredstava za pranje, čišćenje i higijenu, a posljednjih nekoliko godina poznatog po proizvodnji jednokratne papirnate ambalaže za pića i napitke koje posluje na lokaciji u Zagrebu, Samoborska cesta 203. Kupci su mu veći krajnji potrošači u javnom i privatnom sektoru (bolnice, razne ustanove, komunalci, prehrambena industrija), ugostitelji svih formata, distributeri i trgovci.

Procjenjujući sadašnje stanje rastuće potražnje jednokratne ambalaže za piće i hranu (HoReCa i svi drugi ugostitelji) te nedostatak kvalitetne, široke i povoljne ponude higijenskog materijala za sve profesionalne korisnike (ugostitelji, obrtnici, mala i srednja poduzeća, industrija, ustanove, ordinacije i klinike, ...) odlučili smo otvoriti prodajni centar u Zagrebu kroz novo osnovanu tvrtku kćer PROFI SHOP d.o.o. koji će poslovati kao veleprodaja, maloprodaja, web-shop trgovina i dostavna prodaja što znači da ćemo na sve moguće načine truditi se doći do svakog takvog krajnjeg potrošača.

Cijene će biti iznimno ugodne. Prodajni centar je veličine 720m2 s mogućnošću proširenja. Otvorenje centra se planira početkom svibnja. Pozivamo sve zainteresirane koji imaju znanje, iskustvo i spremnost na novi izazov da se pridruže našem timu.

Opis posla

Odgovornosti posla uključuju:
- kontrola i knjiženje svih knjigovodstvenih dokumenata
- praćenje zakona i propisa iz područja računovodstva i financija
- izrada mjesečnih, periodičnih i godišnjih izvješća
- ostali poslovi vezani s knjigovodstvom i računovodstvom

Uvjeti

- VSS, stručni specijalist ili mag. ekonomije
- dosadašnje iskustvo samostalnog knjigovođe ili knjigovođe u poduzeću slične djelatnosti
- dobro poznavanje i interes za knjigovodstvene poslove
- proaktivna osoba, s izraženim osjećajem odgovornosti, temeljita, precizna i sklona timskom radu
- samostalna, fokusirana, komunikativna i vedra osoba
- minimalno 5 godine radnog iskustva

Pozivamo sve zainteresirane kandidate da svoju prijavu i životopis (CV) pošalju u roku putem linka za prijavu.

Stručna sprema:

Visoka stručna sprema, Magistar struke

Potrebne godine iskustva:

5

Što nudimo

Vrsta zaposlenja:

Stalni radni odnos

Ostale informacije

Prosječna plaća u kategoriji
Ekonomija, financije i računovodstvo iznosi 5.854,32 kuna.