+1
Pošalji prijatelju

Dostavljač na skuteru ili u dostavnom vozilu (m/ž)

Zagreb, Sesvete, Zaprešić, Samobor, Velika Gorica, Lučko, Ivanić Grad, Rijeka, Pula, Rovinj, Poreč, Zadar, Split, Makarska, Čakovec, Varaždin, Slavonski Brod, Vinkovci, Bjelovar, Karlovac, Sisak, Kutina

Rok prijave:

Tisak d.d. je najveći maloprodajni lanac kioska te vodeći hrvatski distributer tiskovina, duhanskih proizvoda, pre-paid bonova operatera i ostale komercijalne robe. Kontinuiranim razvojem vlastite maloprodajne mreže postavljamo nove trendove na tržištu, a prepoznatljivu ponudu Tiska obogaćujemo novim atraktivnim proizvodima i uslugama prilagođenim potrebama modernog kupca.

Pridružite se našem timu na radnom mjestu:

Dostavljač na skuteru ili u dostavnom vozilu (m/ž) - Prijava

Mjesto rada: Zagreb, Sesvete, Zaprešić, Samobor, Velika Gorica, Lučko, Ivanić Grad, Rijeka, Pula, Rovinj, Poreč, Zadar, Split, Makarska, Čakovec, Varaždin, Slavonski Brod, Vinkovci, Bjelovar, Karlovac, Sisak, Kutina

Opis poslova:

  • Distribucija letaka na kućne adrese
  • Distribucija tiskovina na kućne adrese
  • Uključen noćni rad

Uvjeti:

  • NSS/KV/SSS
  • Vozačka dozvola B kategorije
  • Postoji mogućnost dostave pješice u kojem slučaju nije potrebna vozačka dozvola

Kontaktirat ćemo samo kandidate koji uđu u uži izbor.
Vaše ponude sa životopisima očekujemo najkasnije do 27.03.2017. na adresu: Tisak d.d., Slavonska avenija 11a, 10000 Zagreb ili putem linka za prijavu. Uz prijavu OBAVEZNO navesti - za natječaj Dostavljač na skuteru ili u dostavnom vozilu.

Prosječna plaća u kategoriji
Promet, transport, pomorstvo iznosi 4.345,49 kuna.