+1
Pošalji prijatelju

Spremač / Spremačica - Čistač / Čistačica

Zagreb

Rok prijave:

  • Tim Kabel d.o.o.

Tim Kabel vodeća je tvrtka specijalizirana za distribuciju i veleprodaju kabela i vodiča na području Hrvatske i jugoistočne Europe, koja uspješno posluje već 22 godine. Tvrtka smo koja daje osobitu važnost ne samo operativnom dijelu našeg poslovanja nego i estetici naših ureda, skladišta i okoliša.

Tražimo novog zaposlenika na sljedećoj poziciji:

Opis poslova i zaduženja:

  • obavljanje poslova čišćenja uredskih prostorija, zajedničkih dijelova zgrade i pripadajućeg dvorišta;
  • briga o okolišu koja uključuje samostalan rad u povrtnjaku i cvjetnjaku;
  • briga o materijalno-tehničkim sredstvima za čišćenje;
  • dočekivanje i prijem te posluživanje gostiju tvrtke;
  • skrb o pravovremenoj nabavi pića i hrane za posluživanje gostiju;
  • ostali poslovi po nalogu voditelja.

Od osobe očekujemo:

  • točnost i pravodobnost obavljanja zadataka;
  • kulturno ophođenje i ponašanje;
  • odgovornost, fleksibilnost, marljivost i urednost u izvršavanju zadataka;
  • profesionalan i ozbiljan pristup poslu;
  • povjerljivost.

Uvjeti:

  • SSS;
  • iskustvo u održavanju čistoće, urednosti prostora i posluživanju gostiju;
  • iskustvo u radu s biljem;
  • samostalne organizacijske sposobnosti;
  • vozačka dozvola B kategorije.

Tražimo osobu koja, uz održavanje reda i čistoće, ima volju i znanje za uređenjem interijera i eksterijera kroz brigu i njegu kućnih i vrtnih biljaka.

Ako zadovoljavate navedene uvjete, vašu molbu i životopis sa slikom i opisom dosadašnjeg života i rada pošaljite putem linka.

Prosječna plaća u kategoriji
Ostalo iznosi 3.142,76 kuna.