+1
Pošalji prijatelju

.Net Developer (m/ž)

Zagreb

Rok prijave:

  • Tis - Objektni informacijski sustavi d.o.o.
  • Adresa: Heinzelova 33, 10 000 Zagreb
  • Web: http://www.tis.hr

Nudimo Vam priliku da postanete dio vrhunske ekipe koja trenutno radi na najvećim IT projektima u Hrvatskoj. Trenutno tražimo kandidate koji posjeduju ili su spremni učiti i postati dio vrhunske ekipe.

Opis posla:

  • Razvijati i održavati poslovna rješenja utemeljena na Microsoft ASP.NET tehnologoji

Uvjeti:

  • SSS/VŠS/VSS
  • vrlo dobro poznavanje internet tehnologija: ASP.NET MVC i Web Forms, C# , HTML 5, CSS3, JavaScript
  • poznavanje Microsoft razvojnih alata
  • Poznavanje engleskog jezika
  • Samostalnost, komunikativnost, kreativnost, temeljitost
  • Spremnost na timski rad
  • Želja za stalnim usavršavanjem

TIS Vam nudi:

  • Priliku za osobni razvoj i profesionalni napredak
  • Rad u dinamičnom timu i rad na izazovnim projektima
  • Priliku da budete uspješni zajedno s nama
  • Sudjelovanje na konferencijama
  • Edukacija
  • Certificiranje

Nudimo Vam rad u dinamičnoj okolini i vrhunskom timu stručnjaka uz jedinstvenu mogućnost profesionalnog razvoja.

Prosječna plaća u kategoriji
IT, telekomunikacije iznosi 6.747,2 kuna.