+1
Pošalji prijatelju

Java programer - senior (m/ž)

Zagreb

Rok prijave:

Mips d.o.o., tvrtka kćer Hrvatske pošte d.d. s više od 26 godina iskustva u razvoju poslovnih aplikacija, pokreće novi veliki razvojni ciklus nad svojim temeljnim produktom – Mips sustavom za poštansko poslovanje.

Radimo razne zanimljive projekte uz pomoć najmodernijih tehnologija, od mobilnih preko klasičnih web aplikacija pa sve do DWH i integracijskih projekata koji su jedinstveni na tržištu.

Očekuje te cijela paleta izazovnih i stimulativnih zadataka, od R&D-a, snimke stanja, optimizacije procesa, preko izrade programskih rješenja , do implementacije i post produkcijskih aktivnosti na jednom od najvećih poslovnih sustava kod nas. Mala smo i agilna tvrtka, tako da ćeš imati priliku okušati se u svim dijelovima razvojnog procesa i pronaći mjesto koje ti najbolje odgovara unutar tima.

Tvoje ambicije i mogućnosti ćemo razvijati kvalitetnim planom edukacija i stalnim postavljanjem novih izazova, a zadovoljstvo na radnom mjestu podupirati izvanrednom radnom atmosferom i primanjima po mjeri tvoje kvalitete.

Opis posla

Kao senior programer ćeš dizajnirati i implementirati kompleksna softverska rješenja koji su dio većeg aplikativnog sustava koji pokriva kompletno poslovanje Hrvatske Pošte, kao i zasebne poslovne aplikacije.
Tražimo više izvršitelja.

U sklopu razvoja, tvoja zaduženja će obuhvaćati sljedeće aktivnosti u svakodnevnom radu:
- dizajniranje rješenja prema definiranim korisničkim zahtjevima
- tehničku odgovornost za implementaciju rješenja u Java programskom jeziku
- testiranje funkcionalnosti aplikacija
- pisanje tehničke dokumentacije upućene korisniku ili voditelju projekta
- praćenje i učenje novih tehnologija i proizvoda na području razvoja SW
- pomaganje mlađim kolegama

Uvjeti

- VŠS/VSS informatičkog usmjerenja (FER, FESB, FOI, PMF, TVZ, ili srodni fakulteti/veleučilišta)
- aktivno znanje engleskog jezika u govoru i pismu
- višegodišnje iskustvo u radu s JavaEE 6/7 platformom ili Spring frameworkom
- iskustvo u radu s Hibernate frameworkom
- iskustvo s Java aplikacijskim serverima
- dobro poznavanje relacijskih baza podataka
- poznavanje neke od ESB implementacija

Prednosti:
- iskustvo u izradi/projektiranju sustava baziranih na JavaEE 6 i/ili Spring platformi
- iskustvo u izradi/projektiranju sustava baziranih na OSGi arhitekturi (Apache Felix)
- iskustvo s Glassfish aplikacijskim serverom
- iskustvo s ServiceMix ESB implementacijom (Apache ActiveMQ, Apache Camel)
- poznavanje Maven build alata
- iskustvo u radu s PrimeFaces frameworkom
- iskustvo u radu s Jasper Reporting alatom (i serverom)
- sklonost učenju i prilagodba radu s više programskih jezika

Stručna sprema:

Viša stručna sprema, Stručni prvostupnik, Sveučilišni prvostupnik, Stručni specijalist, Visoka stručna sprema, Magistar struke

Jezici:

Engleski (napredno)

Što nudimo

- rad u dinamičnom i ugodnom okruženju/timu
- rad na jedinstvenim projektima u regiji
- profesionalni razvoj i napredovanje kroz sudjelovanje u razvoju velikih poslovnih aplikacija
- stalna razmjena stručnih znanja i iskustava
- profesionalna edukacija
- stimulativna primanja
- team building-e
- interne edukacije
- klizno radno vrijeme

Vrsta zaposlenja:

Stalni radni odnos

Ostale informacije

Kategorije:

IT, telekomunikacije

Županija rada:

Zagreb i Zagrebačka

Prosječna plaća u kategoriji
IT, telekomunikacije iznosi 6.747,2 kuna.