+1
Pošalji prijatelju

Tehničko - prodajni predstavnik (m/ž)

kontinentalna Hrvatska

Rok prijave:

Timac Agro d.o.o. je članica Roullier Grupe (Francuska) čija je osnovna djelatnost proizvodnja i prodaja mineralnih gnojiva i proizvoda za ishranu životinja. Sa preko 50 godina uspješnog poslovanja, Roullier grupa se razvila u međunarodnu tvrtku koja posluje u 40 zemalja i zapošljava preko 7.300 ljudi širom svijeta.

Radi širenja poslovanja pozivamo Vas da se pridružite našem stručnom prodajno-savjetodavnom timu koji trenutno čini 13 predstavnika.

jedan izvršitelj

Regija: kontinentalna Hrvatska

Glavna zaduženja obuhvaćaju:

  • svakodnevni direktni kontakt s poljoprivrednim proizvođačima; prezentacija i prodaja asortimana, realizacija narudžbi robe i praćenje isporuke istih
  • pružanje stručnih savjeta poljoprivrednim proizvođačima na terenu i briga oko pronalaženja najadekvatnijih rješenja postavljenih problema
  • praćenje proizvodnje na terenu, postavljanje pokusnih polja i organizacija «dana polja»
  • organizacija prezentacija i «okruglih stolova»
  • redovno praćenje kretanja na tržištu u cilju pronalaženja najpovoljnijih uvjeta prodaje proizvoda

Od adekvatnog kandidata očekujemo:

  • obrazovanje iz područja poljoprivrede - minimum srednja stručna sprema
  • poželjno iskustvo na terenu, posebno u prodaji gnojiva, zaštite i/ili sjemena
  • poznavanje poljoprivredne proizvodnje (ratarstvo, povrtlarstvo, voćarstvo i vinogradarstvo)
  • iskustvo u radu s farmerima i poljoprivrednim subjektima će se smatrati kao prednost
  • osnove znanja rada na računalu
  • izražene komunikacijske i organizacijske vještine
  • usmjerenost na ostvarivanje ciljeva i sklonost timskom radu
  • vozačka dozvola B kategorije
  • interes za rad na terenu

Nudimo:

  • usavršavanje zaposlenih i mogućnost napredovanja
  • radno mjesto "na duge staze" uz mogućnost napredovanja
  • dobre uvjete za rad
  • kolektiv u kojem vladaju tolerancija i razumijevanje

Želite se pridružiti našem uspješnom timu? Pošaljite nam svoju molbu sa životopisom do 27.03.2017. putem linka za prijavu.

Povratnu informaciju o ishodu natječaja dobit će samo kandidati koji budu pozvani na selekcijski razgovor.

Prosječna plaća u kategoriji
Poljoprivreda, šumarstvo, ribarstvo iznosi 4.634,16 kuna.