+1
Pošalji prijatelju

Inženjer (m/ž)

Zagreb

Rok prijave:

  • Odašiljači i veze d.o.o.
  • Adresa: Ulica grada Vukovara 269 D, 10 000 Zagreb
  • Web: http://www.oiv.hr

Opis posla

Natječaj broj 2017-6: Inženjer u SE podrška poslovanju, Odjel infrastruktura objekata

Opis poslova radnog mjesta:
- obavljanje najsloženijih inženjerskih poslova iz djelatnosti OiV-a
- uvođenje novih tehnologija
- komunikacija s poslovnim partnerima u svrhu izrade tehničkog dijela ponuda i troškovnika
- projektiranje tehnoloških rješenja iz djelokruga sektora
- nadzor izgradnje strojarskog dijela poslova
- organizacija i vođenje gradilišta
- vođenje i optimizacija poslova održavanja strojarske infrastrukture
- vođenje skupine (tima) u najsloženijim strateškim projektima
- predlaganje razvojnih tehnoloških rješenja
- pružanje stručne pomoći i savjeta prema potrebi
- praćenje razvoja strojarske infrastrukture,
- analitika i unaprjeđenje poslovnih procesa
- tehnička podrška prodaji
- izrada tehničke dokumentacije za nabavu opreme, radova i usluga
- praćenje normi i regulative i tržišnih trendova iz područja strojarstva
- prema nalogu izravnog rukovoditelja obavljanje drugih srodnih poslova i poslova prema osposobljenosti i mogućnostima daljnjeg usavršavanja

Mjesto rada: Zagreb i po potrebi ostale lokacije OiV-a

Uvjeti

- magistar inženjer strojarstva
- poznavanje tehnologije iz djelatnosti OiV-a
- znanje jednog svjetskog jezika, prednost engleski
- znanje MS Office
- poznavanje AutoCAD programskog paketa

Posebni uvjeti:
- 4 godine radnog iskustva na poslovima investicija i investicijskog održavanja strojarske infrastrukture
- položen stručni ispit
- upis u Imenik ovlaštenih inženjera strojarstva u Hrvatskoj komori inženjera strojarstva
- radno iskustvo u poslovima projektiranja strojarske infrastrukture (grijanje, hlađenje, održavanje čeličnih konstrukcija itd.)
- radno iskustvo u poslovima nadzora izgradnje strojarskih radova
- radno iskustvo u izradi i ishođenju dokumentacije građenja u investicijskim radovima
- radno iskustvo u izgradnji, održavanju i korištenju strojarske infrastrukture
- radno iskustvo u upravljanju i optimiziranju strojarskim infrastrukturnim kapacitetima
- radno iskustvo u kros funkcionalnom okruženju
- iskustvo rada u timu
- iskustvo u samostalnom vođenju poslova strojarske struke
- sposobnost rada na visini
- radno iskustvo u tehničkoj podršci prodaji
- komunikacijske vještine

Uz potpisanu prijavu na natječaj kandidati su dužni priložiti:
- životopis
- dokaz o stručnoj spremi (presliku diplome/svjedodžbe)
- presliku domovnice ili osobne iskaznice
- elektronički zapis podataka odnosno potvrda o podacima evidentiranim u matičnoj evidenciji Hrvatskoga zavoda za mirovinsko osiguranje
- potvrda poslodavca (koja mora sadržavati vrstu poslova koje je obavljao i vremenska razdoblja u kojem je kandidat obavljao navedene poslove ili presliku ugovora o radu),
- popis projekata u kojima je kandidat sudjelovao
- original uvjerenja o nekažnjavanju, ne starije od 6 (šest) mjeseci
- ostalu dokumentaciju kojom dokazuju ispunjavanje uvjeta
- kontakt telefon.

Prijave na natječaj treba dostaviti najkasnije do 25.3.2017. godine, poštom preporučeno s naznakom „za natječaj broj 2017-6“ na adresu:
ODAŠILJAČI I VEZE d.o.o.
SE PODRŠKA POSLOVANJU
ODJEL Pravni poslovi i ljudski resursi
10000 Zagreb
Ulica grada Vukovara 269d

Nepravovremene i nepotpune prijave na natječaj neće se razmatrati, a osoba koja podnese nepotpunu ili nepravovremenu prijavu na natječaj neće se smatrati kandidatom prijavljenim na natječaj.

S kandidatima prijavljenim na natječaj provest će se testiranje i intervju radi provjere znanja i sposobnosti bitnih za obavljanje poslova radnog mjesta za koje se primaju.

U postupku zasnivanja radnog odnosa Poslodavac (OiV) će izabranog kandidata uputiti na prethodni liječnički pregled zbog utvrđivanja zdravstvene sposobnosti i dokazivanja sposobnosti rada na visini u smislu Pravilnika o poslovima s posebnim uvjetima rada. U slučaju da se na prethodnom liječničkom pregledu izabranom kandidatu utvrdi da nema sposobnost rada na visini, s njim se neće zasnovati radni odnos.

Ako kandidat ne pristupi testiranju, smatra se da je povukao prijavu na natječaj.
Kandidati će biti odabrani temeljem provjere dokumentacije iz prijave te testiranja i intervjua. OiV zadržava pravo da ne izabere niti jednog kandidata.

Termin i mjesto održavanja testiranja i intervjua bit će objavljen na mrežnoj stanici OiV-a, najmanje pet dana prije održavanja provjere.

O rezultatima natječaja kandidati će biti obaviješteni u najkraćem roku.

Stručna sprema:

Visoka stručna sprema, Magistar struke

Potrebne godine iskustva:

4

Vještine:

Word, Excel, Power Point, Outlook, AutoCAD

Što nudimo

- radni odnos zasniva se na neodređeno vrijeme
- obvezan probni rad u trajanju od šest mjeseci

Vrsta zaposlenja:

Stalni radni odnos

Ostale informacije

Županija rada:

Zagreb i Zagrebačka

Prosječna plaća u kategoriji
Strojarstvo i brodogradnja iznosi 5.298,19 kuna.