+1
Pošalji prijatelju

Mlađi ispitivač (m/ž)

Zagreb

Rok prijave:

Institut IGH d.d. vodeća je tvrtka u regiji u području pružanja usluga u građevinarstvu – projektiranje, stručni nadzor, savjetovanje te ispitivanje. Uz dugogodišnje iskustvo na najvećim projektima u Republici Hrvatskoj, svojom visokostručnom i kvalitetnom ponudom snažno smo iskoračili prema inozemnim tržištima te danas poslujemo na tržištima BiH, Srbije, Kosova, Crne Gore, Albanije, Gruzije, Slovenije, Italije i Rusije.

Opis posla

Tražimo odgovornu i visokomotiviranu osobu na poziciji:

Mlađi ispitivač (m/ž).

Glavne odgovornosti:
- provedba istražnih radova i terenskih ispitivanja (uzimanje uzoraka iz konstrukcije, kartiranje oštećenja, utvrđivanje stanja oštećenja/materijala konstrukcije nerazornim metodama, rad sa sklerometrom, ultrazvukom, tragačom armature, određivanje trajnosnih svojstava, kartiranje polučelijastih potencijala, utvrđivanje kvalitete izvedenih radova i dr.)

Uvjeti

- SSS/VŠS prvostupnik građevinske struke / tehničar građevinske struke
- poznavanje rada na računalu (MS Office, AutoCAD)
- radno iskustvo je poželjno, ali nije uvjet

Od kandidata očekujemo:
- pouzdanost i točnost u izvršavanju povjerenih obaveza uz poštivanje zadanih rokova
- dobru fizičku spremnost i spretnost (rad na visini, dubini, zatvorenom prostoru kao što su mostovi, dimnjaci, kolektori i sl.)
- opreznost pri detaljima i temeljitost u ispunjavanju radnih zadataka
- kvalitetnu suradnju sa suradnicima i klijentima te odnos međusobnog uvažavanja

Sve zainteresirane kandidate koji zadovoljavaju navedene uvjete molimo da nam uz prijavu dostave životopis na hrvatskom jeziku putem linka za prijavu.

Stručna sprema:

Srednja stručna sprema, Viša stručna sprema, Stručni prvostupnik, Sveučilišni prvostupnik

Vještine:

Word, Excel, Power Point, Outlook, AutoCAD

Što nudimo

Nudimo:
- rad na neodređeno vrijeme uz probni rok od 6 mjeseci

Vrsta zaposlenja:

Stalni radni odnos

Ostale informacije

Prosječna plaća u kategoriji
Graditeljstvo, geodezija, geologija iznosi 5.527,76 kuna.