+1
Pošalji prijatelju

Domar (m/ž)

Zadar

Rok prijave:

Opis posla

Emmezeta - trgovački lanac - u maloprodaji namještaja, multimedije, bijele tehnike, te opreme za uređenje doma s prodajnim centrima u većini europskih zemalja, zbog poslovne ekspanzije i otvaranja novog objekta u Zadru objavljuje natječaj za slijedeća radna mjesta:

Domar (m/ž) - 1 osoba.

Uvjeti

- SSS
- osnovno poznavanje rada na računalu
- obavezno radno iskustvo (rad na sličnim/istim pozicijama)
- razvijene vještine komunikacije
- otvorenost, ljubaznost i spremnost za suradnju
- savjestan i odgovoran pristup radu
- samoinicijativnost i usmjerenost na rezultate

Ukoliko smatrate da se uklapate u neki od gore navedenih profila, dinamični ste, odgovorni i želite postati dio našeg uspješnog tima, svoj CV i motivacijsko pismo pošaljite putem linka za prijavu.

Stručna sprema:

Srednja stručna sprema

Što nudimo

- rad u dinamičnom i prijatnom okruženju
- odlične međuljudske odnose
- priliku za osobni i profesionalni razvoj

Vrsta zaposlenja:

Na određeno vrijeme, Stalni radni odnos

Ostale informacije

Županija rada:

Zadarska

Prosječna plaća u kategoriji
Instalacije, održavanje i popravci iznosi 4.435,28 kuna.